Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem na onecie felieton - To był dobrze przemyślany "strzał w dziesiątkę". Jest duża grupa ludzi, którym sie po 89-tym nie powiodło, zyją w biedzie, nie cierpią bogaczy i cieszą się, że ktoś się do nich "dobrał". To zwykła ludzka zawiść, silniejsza od wszystkich innych uczuć. Ci ludzie zawsze zagłosują za PiS, niezaleznie od tego, czy Ziobro kłamał, czy nie. Tak to wygląda.

i niestety takich ludzi jest znacząca większość ....

Dlatego "reklamówka" pisiorów bazuje na najniższych instynktach ludzi na zawiści/zazdrości itp.

Państwem kieruje człowiek który nie daje sobie rade z finansami i 3ma je u mamusi, marszałka sejmu nie stać na zapłacenie 10K za płatne ogłoszenie , które nakazał mu umieścić sąd prawomocnym wyrokiem.

IMO PiS jest symbolem i partią ludzi zawistnych, którym nic sie nie udało i każego kto do czegoś doszedł chcą zrównać z glebą albo przynajmniej do swego poziomu mamisynków i dziurawych skarpet.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
nie wiem czy byliscie ostatnio na ukrainie, ja bylem i gadalem z taksowkarzem, tam jest bardzo zle i bedzie jeszcze gorzej. Wkrada im sie zachod, wszystkie zachodnie nowosci sa duzo drozsze niz w polsce (byle nokia w salonie 1500 PLN, koszulka w Top Secret 150 PLN, pralka 3500 PLN - te rzeczy pamietam) a zarobki to jakas kpina, srednio 120 - 150 $.
W Polsce, to niby jak było do niedawna? Jak najniższa krajowa stała za ~600 zł brutto, to pralki kosztowały po 2500-3000 zł.

Teraz najniższa krajowa jest powyżej 900 zł, a będzie >1k zł w przyszłym roku, a pralki są za mniej, jak 1500 zł (całkiem niezłe swoją drogą).

Prawda jest taka, że im biedniejszy naród, tym droższe jest wszystko, bo jest mały rynek (zbyt), więc konkurencji też jest niewiele.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena towarów jest zależna od wielu czynników, a import w szczególności np. bezsensowne cła, akcyzy, podatki od luksusu itp. no i na to wszystko 22% VAT( w polskim przypadku). Spora cześć osob wie jak to było z samochodami importowanymi, ile sie dokładało na "granicy". W końcu państwo musi ściagać haracz żeby miec jakas kasę na rozdawnictwo i swoje synektury. PiS jest partią socjalną, a czasami wręcz mają podejście takie samo jak komuniści jeśli chodzi o gospodarkę, (znaczenia słów zgodnie z definicjami a nie zwyczajowymi znaczeniem w Polsce).

BTW Krowin-Mike i UPR to partia skrajnie konserwatywna a nie liberalna, tak dla przypomnienia.

Może zamiast religii w szkołach to by uczyli podstaw ekonomi i polityki, to może większa cześć następnego pokolenia by rozumiała co się dzieje w polityce/gospodarce.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko, ze PiS ma ciagle tylu zwolnnikow i ze "pokaz fajerwerkow by prokuratura" tak zadzialal na Polakow - PiS od razu polecial w gore w sondazach.

Czytałem na onecie felieton - To był dobrze przemyślany "strzał w dziesiątkę". Jest duża grupa ludzi, którym sie po 89-tym nie powiodło, zyją w biedzie, nie cierpią bogaczy i cieszą się, że ktoś się do nich "dobrał". To zwykła ludzka zawiść, silniejsza od wszystkich innych uczuć. Ci ludzie zawsze zagłosują za PiS, niezaleznie od tego, czy Ziobro kłamał, czy nie. Tak to wygląda.

Warto przypomnieć że nikomu tak jak PIS nie udało się pokłócić ludzi.

Nastawianie ludzi na każdego który się dorobił że to osoba z układu i pewnie ukradł lub każdego który ma inne zdanie nazywanie komunistą, liberałem (oczywiście w straszliwym znaczeniu PISu), to udało się tylko PISowi.

Nawet teraz ludzie zwykli inaczej patrzą na drugą osobę jeśli ta ma inną orientację polityczną, tego się jeszcze nikomu sięnie udało.

Ja będę głosował na liberalną partię choć niestety takiej do końca nie ma a by się przydała.

Marzę o dniu gdy podatki i inne obciążenia państwowe nie dobijają pracowników, kościół będzie odcięty od koryta a te miliardy pójdą np na szpitale albo nakarmienie głodnych dzieci i rolnicy będą płacić normalne składki jak każdy przedsiębiorca.

Wątpie aby PO miało tyle jaj aby to zrobić bo są tak samo moherowi jak PIS tyle że pokłóceni z radyjkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym, że PiS to fenomen nie oszukujmy się "prowincje wsie, miasteczka" wychowane na TVP1 radiu rydza i 1 polskiego radia, mają wbite i zaprogramowane w głowach przez kaczogród ze jest okupacja jeszcze my jesteśmy ok, nie wychodzcie z domów bo reszta to złoo...ale oczywiście nie wszyscy dali sie pyknąć w bolka ze starsze pokolenie, które jest rozsądne, ale to świadczy tylko o tym jakie mamy otumanione i kolego wyżej dobrze zauważył, zawistne i konfiktowe spoleczeństwo.

my nie mamy, dobrze niech i pis nie da zarobić innym ani "brać" :P

a reszta z partii no cóż dobrze, że zanosi się na to, źe romana i andrzeja nie bedzie... :P

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzę o dniu gdy podatki i inne obciążenia państwowe nie dobijają pracowników, kościół będzie odcięty od koryta a te miliardy pójdą np na szpitale albo nakarmienie głodnych dzieci i rolnicy będą płacić normalne składki jak każdy przedsiębiorca.

Wątpie aby PO miało tyle jaj aby to zrobić bo są tak samo moherowi jak PIS tyle że pokłóceni z radyjkiem.

PO głosowało za dofinansowaniem budowy światyni opatrzności z kasy państwa.

Stanem jako-takiej równowagi moglaby byc sytuacja, gdy PO i Lewica mialyby po mniej-wiecej 45 procent, ale to nie do osiagniecia. Innym jako-takim wyjsciem byloby polaczenie sil PO i LiDu. Ale do takiej koalicji tez nie dojdzie, bo PO po trochu unosi sie duma i wolaloby ideologiczna koalicje z PiSem niz merytoryczna z LiDem (ktory tak swoja droga blizej ma do centrum niz do lewicy). Do tego dochodzi ich strach o wlasny zad, bo boja się, że jany, marie i rokity odejda z czescia elektoratu. A to juz dla polskich partii jest nie do przelkniecia, interes panstwa zawsze bedzie dla nich drugorzedny wzgledem interesu partii.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden, napisałem pod Twoją odpowiedzią swój komentarz, jak chcesz to się do niego odnieś, będzie to jakaś wypowiedź w naszej dyskusji... w sumie to jestem bardzo ciekawy Twoje odpowiedzi...

moim zdaniem bardzo wiele 'do powiedzenia' mają media, które są nie są całkowicie obiektywne, i bardzo wyraźnie to widać gdy się weźmie np. wszystkie gazety i przeczyta jak o tym samym wydarzeniu napisali... no, ale zwykle takie porównanie sprowadza się do tego, że uznajemy, że w tej gazecie, w której napisali zgodnie z naszą opinią, jest sama prawda, a w innych to kłamstwa i działa cenzura...

ps. polecam wszystkim zainteresowanym zapoznać się z definicją polityka (przypomnę, że politycy są w każdej partii, w rządzie i opozycji)...

zapoznać się ze zrozumieniem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Moto-Strefa

"Głosuje na PiS bo twardą ręką usuwają szkodników Państwa Polskiego"

ktorych sami wczesniej zatrudnili i piali pod niebiosa jacy to oni nie sa wspaniali i jak bardzo sie nadaja na te stanowiska. "szkodnikow" oczywiscie narazie w cudzyslowie, bo nikt nie siedzi (oprocz gwalciciela z samoobrony)

"Głosuje na PiS bo dzięki nim po wyborach 21 października z sejmu zniknie p. Andrzej L i p. Roman G."

dzieki PiS mielismy ich w rzadzie, chociaz przed poprzednimi wyborami bylo to NIEMOZLIWE

porazajace uzasadnienie ...

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie zaszkodzę tą szczerością, ale przyznam się, że w ankiecie wybrałem opcje "Żadna - nie idę na wybory", dlaczego?

Nie będę się tłumaczył brakiem partii która mi odpowiada, chociaż też coś w tym jest. Moja decyzja jest taka a nie inna ponieważ Polska będzie Polską i żadna partia przynajmniej przez najbliższe kilkanaście-kilkadziesiąt lat tego nie zmieni. Ja wole wyjechać tak jak to zrobili moi znajomi, którzy żyją w lepszym kraju a z tego co się dzieje u nas mogę się tylko śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliście o Partii Piratów?

Jak nie to polecam Partia Piratów dot ORG dot PL

Raz ich widziałem w telewizji i podobali mi się, ale to tylko mała sfera życia;), ale nas na pewno dotyczy.

Czesto nie przemysla swoich wypowiedzi do konca, programu rowniez. Gdyby zrealizowac ich wizje stwierdzenia, ze autor ma byc jedynym wlascicielem praw, wolni strzelcy zajmujacy sie praca na umowy o dzielo mieliby dosc solidny problem - bo jednak jak jakas firma zatrudnia np. grafika do zaprojektowania profesjonalnej storny, to pewnie nie chce, zeby nastepnego dnia ta sama grafika pojawila sie na 10 innych serwisach.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności