Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam artykuł w przeglądzie dotyczący studenckich czasów Zbyszka Ziobry:

https://wiadomosci.onet.pl/1437788,2677,1,1,kioskart.html

Jak się okazuje już wtedy nagrywał kolegów za pomoca dyktafonów i wytaczał im sprawy sądowe, w których sądy wyśmiewały jego materiał dowodowy, jako "niegodny studenta prawa".

Wałęsa w PO to by była bomba a nie Borusewicz powsinoga partyjny, który i tak był jedną nogą w PO.

Za to sobecka w PiS to prawdziwy hit. (sorry że tak się czepiam tej sobeckiej ale to chyba najpoważniejsze wzmocnienie pisu ostatnio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dajcie ludzie spokoj. franek wierzy w to co mu mowi jareczek i tyle.

niewazne, ze wszystkie teczki poza jarka (i pewnie taty franka) sa prawdziwe

niewazne, ze nie ma dowodow wystarczajacych na zatrzymanie przeciwko chirurgowi

niewazne, ze WCIAZ nie ma dowodow wystarczajacych na zatrzymanie przeciwko blidzie

niewazne, ze nie ma dowodow wystarczajacych na zatrzymanie kaczmarka

niewazne, ze nie ma dowodow wystarczajacych na zatrzymanie netzla

niewazne, ze nie ma dowodow wystarczajacych na zatrzymanie wasacza

dla franciszka COS SIE ROBI.

a ze w jego i tego tepego narodu glowie, to juz inna sprawa. ja w dalszym caigu w chwili aktualizacji NIP musze 3 albo 4 razy wpiusywac adres.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz idolw ale prezentujesz tak niski poziom że nie będę nawet próbował odpowiadać na takie zarzuty. Jak się kończą argumenty trzeba opluć i nazwać tępym.

Pamiętacie zarzuty PO, że PIS ma tak krótką ławkę, że sięga po ludzi PO? A PO co teraz robi? PO-LID - takie rządy mieć będziemy, proszę usiąść wygodnie w fotelach, bo teraz się zacznie.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz luq ale prezentujesz tak niski poziom że nie będę nawet próbował odpowiadać na takie zarzuty. Jak się kończą argumenty trzeba opluć i nazwać tępym.

Knocisz jak mały franek po dużym piwie.

To nie ja nazwałem cię tępym, rozumiem że nerwy puszczają i to ty zaczynasz pluć na prawo i lewo.

Pamiętacie zarzuty PO, że PIS ma tak krótką ławkę, że sięga po ludzi PO? A PO co teraz robi? PO-LID - takie rządy mieć będziemy, proszę usiąść wygodnie w fotelach, bo teraz się zacznie.

Czy to że platforma ma już długą ławkę oznacza że nie ma prawa dalej się wzmacniać?

Platforma ma już długą ławkę i jak widać ciągle zyskuje.

Pis ma już krótką ławkę i jak widac ciągle traci.

<edit>

Franek, artykuł dla ciebie:

https://www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?...j&name=2956

Zastąpi ci lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie luq tylko idolw miało być, moja pomyłka.

PS.

Taką ma długą ławkę, że teraz doszły 2 osoby z PIS i jest to 1/3 liderów PO na starcie w Gnieźnie?

Głosowałem na PO w 2005 i się zawiodłem, nie chodzi o wynik ale o ich zachowanie jako opozycji. Na dzień dzisiejszy PO mnie nie przekonuje, że chce wygrać te wybory.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności