Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wedlug mnie wszystkim zwolennikom PIS powinno wystarczyc wystapienie w sejmie Kurskiego w dzien rozwiazania sejmu. Ilosc klamstw "czego ty my nie zrobilismy" byla nawet jak na polityka: przeogromna.

I przyznam szczerze, ze Giertych pierwszy raz mnie zaskoczyl pozytywnie - jego obalanie tez Kurskiego bylo bardzo efektywne. Pewnie zdobedzie sporo % u wyborcow. Co nie zmienia faktu, ze na niego nigdy bym nie zaglosowal [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarek, małe oszustwa prowadzą do wielkich, żadnych nie można tolerować.

Kurski dostał po uszach od Giertycha ale rację w tym sporze miał jednak Kurski. Przecież wiemy, że becikowe czy ulgi dla rodzin były po dwie, od PIS i od LPR. PIS głosował za swoimi i one przeszły a przeciw LPR, które też przeszły.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe oszustwa prowadzą do wielkich, żadnych nie można tolerować.

100% racji

jedna tylko rzecz: osobiście wolałbym, by premier i jego załoga nazywali oszustów, szkodliwych oligarchów (kto to wymyślił?), czy członków ukladów od początku po imieniu i nazwisku. aktualnie wygląda to tak, że jest sobie określenie, a w razie potrzeby doklei sie do niego nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża obecnie między innymi to, że jest ogromna inwigilacja i naprawdę spora cenzura. Nie widać tego tak na co dzień, ale niech ktoś próbuje prowadzić kampanię wyborczą i agitować w Internecie... okaże się, że jest "pedofilem" i trzeba mu zarekwirować komputer lub wsadzić na 3 miesiące "na wszelki wypadek". Poza tym te pisowskie, obłudne mordy są nie do zniesienia... Zastanawia mnie jak będąc przedsiębiorcą można głosować za tą krzywą partią. Przecież według nich jeśli zarabiasz godziwe pieniądze to na pewno nielegalnie. Jeszcze chwilę i będziesz oligarchą...

PS. Na hasle "pis" w Google znana przez forumowiczow strona jest juz na 6 miejscu. Ciekawe kiedy zostanie ręcznie zdjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurski dostał po uszach od Giertycha ale rację w tym sporze miał jednak Kurski. Przecież wiemy, że becikowe czy ulgi dla rodzin były po dwie, od PIS i od LPR. PIS głosował za swoimi i one przeszły a przeciw LPR, które też przeszły.

A program zero tolerancji? Mundurki w szkolach? Kurski mowil, ze to dzielo PIS - przeciez to sztandarowe hasla LPRu - wszystko to "zaslugi" Giertycha. Naprawde nie widzisz tutaj klamstwa perfidnego do bolu?

Jeszcze wyjde na fana Giertycha [;

Co do cenzury - nie przesadzalbym az tak. Chociaz przyznam, ze niektore dzialania pokazuja, ze sa rowni i rowniejsi i bardzo mnie ciekawia mnie dzialania prokuratury: oskrazaja jakiegos bezdomnego (co wiecej scigaja go) a juz pewnego kleryka, nawet nie rusza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności