Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Bardzo żaluje ze tak nie jest przynajmniej [ tak, jestem za cenzurą i totalną inwigilacją ], nie trzeba by było wyczytywac tych kretynizmów w internecie a czasami na tym forum

Klasyka gatunku: sfrustrowany, pełny niechęci do wszystkich i wszystkiego wyborca - PiSuar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałęsa w PO to by była bomba a nie Borusewicz powsinoga partyjny, który i tak był jedną nogą w PO.

Franek Borusewicz to nie powsinoga IMO to jedyny uczciwy jakiego znam.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz spójrzcie sami po sobie do czego doprowadził PiS ..... doprowadzili do podziału społeczeństwa jakiego nie było od 1945 roku.

PS.

tutaj macie prawdziwą reklamówke wyborczą PiS:

https://www.tvn24.pl/2073223,0,0,1,1,wideo.html

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto nie z głosuje na PO ten nieudacznik, frustrat, biedak, wielki kompleks
hehe ;) , Kaviorek nie tak głosno bo zlinczują

Dlatego nie ogladam telewizji ani propisowskiej [ tvp ] ani proplatformowej [ tvn ]

doprowadzili do podziału społeczeństwa jakiego nie było od 1945 roku

Co masz na myśli? Caly czas byl podział wczesniej między komuchami a solidaruchami a teraz miedzy pisiakami i po przejrzyj na oczy i postaraj sie wyrobić własne zdanie zamiast powtarzać to co podaje CI na tacy 4ta władza

88x31_en.png - semrush z trialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doprowadzili do podziału społeczeństwa jakiego nie było od 1945 roku

Co masz na myśli? Caly czas byl podział wczesniej między komuchami a solidaruchami a teraz miedzy pisiakami i po przejrzyj na oczy i postaraj sie wyrobić własne zdanie zamiast powtarzać to co podaje CI na tacy 4ta władza

mam na mysli m/inn te dyskusje i jej forme a TV pozbyłem się 8 lat temu. Co do przeglądania na oczy to radze uważniej przeglądać wypowiedzi liderów PiS i być bardziej spostrzegawczym ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede glosowac bo nie, ukrzyzujecie mnie?

nie, ale nie płacz za 2 lata że jest CI źle

Jak ktoś jest zaślepiony to nawet w odejściu takiej postaci jak Rokita będzie widział plusy. Jeśli odejście z PO czołowych postaci czyli Gilowskiej, Płażyńskiego czy Rokity porównujecie do odejścia z PIS drugiego garnituru typu Mężydło czy Sikorski to chyba sami .

Sikorski to obok mellera jedni z najlepszych i najbardziej kompetentnych polityków PIS, to byli ministrowie a Rokita to kto? Rzeczywiście porównywać ich nie możesz.

Piszesz franek że nie lubisz oszustów, pamietasz o tych 3 mln mieszkań, o tym ,,że jak mój brat Lech zostanie prezedentem, to ja Jarosław nie bede premierem", to że Leper nie będzie juz w koalicji a za pare dni był wicepremierem? Takich oszustw mozna przytaczac w nieskończoność. Dalej ich tak lubisz?

Bede głosował na PO ale nie dlatego że oni są świetni, tylko dlatego że brzydzę się kaczyńskimi, przez nich pierwszy raz się wstydzę że mieszkam w Polsce.

Niestety nie ma innej alternatywy, bo bez sensu głować na partię która bardziej odpowiada moim poglądom a która będzie walczyć tylko ,,wejscie".

PO jest bez charyzmy, tusk to polityk ,,bez jaj", niesiołowki -zabawka, już szybciej widze Komorowskiego na fotelu lidera.

Lecz na wybory na 100% pójde, mało tego będę namawiał do zagłosowania całe moje najbliższe otoczenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma innej alternatywy, bo bez sensu głować na partię która bardziej odpowiada moim poglądom a która będzie walczyć tylko ,,wejscie".

PO jest bez charyzmy, tusk to polityk ,,bez jaj", niesiołowki -zabawka, już szybciej widze Komorowskiego na fotelu lidera.

Lecz na wybory na 100% pójde, mało tego będę namawiał do zagłosowania całe moje najbliższe otoczenie.

Pozdrawiam

Co do głosowania na partię, która walczy o wejście, to właśnie tutaj widać jaki wpływ na wybory mają same sondaże.

Moim zdaniem nie powinno się w ogóle robić jakichkolwiek sondaży, gdyż w ten sposób łatwo manipuluje się wyborcami.

A ostatnie zdanie (to co jest przed "Pozdrawiam" ;) ) adka proponuję wszystkim wydrukować i przykleić w widocznym miejscu. Bo dla mnie taka postawa świadczy o tym, że tej osobie zależy na tym, co dzieje się w Polsce.

I tego oczekiwałbym od wszystkich - mogę się założyć, że większa frekwencja na wyborach, to większe szanse, że w Polsce będzie lepiej. Nie głosując ułatwiamy dojście do władzy partiom o skrajnych poglądach, które reprezentują jedynie jakąś mniejszość.

I tutaj znów wszystko niszczą sondaże, gdyż ludzie myślą, że skoro dana partia ma 30% w sondażu, to po co mam iść głosować - przecież i tak zostanie wybrana. I to jest tym bardziej bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności