Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

czytałeś ich program wyborczy? czy tylko za przeproszeniem na "mordę" głosujesz smile.gif

ja glosuje na dlugie nogi! dlugie nogi dla kazdego!!!

franek - nie trudz sie. tu chodzi o cos innego.

w innym kraju nie docieraja do czlowieka informacje z parlamentu.

ot co!

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widzę ze organizują sie już jakieś akcje wspierania swoich partii :)

https://www.skubi.net/kampania.html

Cytat ze komentarzy: Trzeba także pomóc nieudolnej Platformie, bo ktoś PIS musi zdjąć a innej opcji nie widzę

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze, że USA to raj na ziemi, ale wolałbym tam mieszkać niż tutaj. Mój kolega dostał zieloną kartę, wyprowadził się z rodzicami z bloku do Chicago i już po roku mieszkał w domku jednorodzinnym, dorobił się auta, w pl tego by nie osiągnął tak szybko. Nie udowadniajcie mi, że kraje które wymieniłem nie są normalne bo by wychodziło na to, że żaden nie jest bo nie ma ideałów. Mi się nie podoba Polska i nie chce tu siedzieć i biadolić jak większość o tym jak jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny sensowny i spójny program polityczny miał swego czasu UPR, reszta to PAPKA SLOGANÓW, z których i tak nic nie wynika. Nawet nie zaglądałem do programu wyborczego bo po co ale wolałbym te panie oglądać w sejmie niż Hojarskie albo Begerowe itp... ;)

franek co do USA jak nie masz ubezpieczenia to ratują Tobie życie a szpitale państwowe tez płatne są dostępniejsze niż w Polsce. BTW płacisz za operacje np. 100 000 USD ale masz to rozłożone na raty po 10 USD na miesiąc przypadek autentyczny i to mojego znajomego który tam był nielegalnie.

Co do emerytur itp to weź sobie jakąkolwiek ofertę 3 filara i policz ile kasy byś dostawał pamiętaj że ponad połowę składki ZUS płaci pracodawca... Zobacz jakie to ździerstwo firma płaci 3594zł miesięcznie a pracownik dostaje 2000 na rękę.... z tego na sam ZUS idzie miesięcznie 1171,53 plus do tego 217 na ubezpieczenie zdrowotne fajnie.... wyliczenie z tego linku https://www.bankier.pl/narzedzia/kalkulatory/placowy/

co do tej informacji z wiecu Kerry'ego to przerąbane ale już dawno temu USA przestało być "land of freedom"

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam, ze dobry pakiet medyczny dla indywidualnego np. w LuxMed to jakies 120pln na glowe miesiecznie. w cenie pakietu wchodza nielimitowane wizyty u wszystkich specjalistow i jakies tam bzdety. tak wiec, teraz moj pracownik nie bierze urlopu zeby pojsc do doktora tylko mowi "znikam na godzine" i po godzinie juz siedzi za biurkiem i pracuje. fajne, co?

kupilismy to dla 20+ osob - wychodzi jeszcze mniej.

szkoda, ze musze jeszcze placic zusy

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten kalkulator jimmi

Osoba która zarabia 4451.65zł netto /miesiac

Przez rok

Kosztuję firmę 100.000zł

A do jej kieszeni wpada 53.419 zł

No to kiedyś to była dziesięcina a teraz to już fifty/fifty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za tym żeby tego typu rozliczenia były przedstawiane każdemu pracownikowi z dużym podkresleniem całkowitych kosztów płacowych firmy. Pewnie by to pomogło w uzmysłowieniu zwykłym pracownikom jak dużo zabiera im kasy państwo...

A na to się nierealnie przepisy BHP i itp nakładają ostatnio musiałem zlikwidować jedna ubikacje bo pani inspektor sie nie podobało że nie ma umywalki zupełnie jej nie obchodziło że za drzwiami są dwie umywalki.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty utrzymania pracownika są bardzo duże, największe w europie :/ niestety zanim to się zmieni minie jeszcze wiele lat.

bo pani inspektor sie nie podobało że nie ma umywalki zupełnie jej nie obchodziło że za drzwiami są dwie umywalki.

Ja generalnie nie byłbym zachwycony jeśli musiałbym łapać za klamkę, którą dotykają inni ludzie po załatwieniu swoich potrzeb fizjologicznych brudnymi rękoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamki nie muszą dotykać bo nikt tych drzwi nie zamyka więc bez przesady, z resztą to było robione tylko dla 2 osób. jakby to była firma która zatrudnia czy przewija sie sporo osób to pewnie robi się to inaczej. ale dla 2 osób to bez przesady.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojej lask/dżagi/kochanki w firmie (duza piekarnia kilkanascie malych mini piekarni, kilkanascie sklepow) stawka na papierku to jest polowa tego co zarabia pracownik, drugie tyle dostaje sie w kopercie aby pominac podatki

i mimo tego piekarze nie chca robic za 2000 netto

dziwne ze Urzad Skarbowy jakos ze spokojem przyjmuje zarobki 1300 brutto dla piekarza skoro widamo ze za tyle nikt nie bedzie robic

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności