Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Oby tylko nowe wybory spowodowały zmianę ordynacji wyborczej, bo to co teraz jest, jest ... głupie.

Ja jestem za zlikwidowaniem państwowości w ogole. Jedna Europa i ch... . Premierem może być ktokolwiek byle nie Polak. To jedyna szansa dla Polski na normalność, oddajmy nasza suwerenność na pastwę UE. Tam lepiej zarzadzaja widac, niz tutaj, w kraju oscypkow, pielgrzymek, dozynek i kiszonych ogorkow.

Jedyna szansa tym, ze juz powoli zbliza sie sezon na ptasia grype...

PS Ja k...a nie rozumiem jednego. W NIemczech byly kanclerz Gerhard Schroeder robi biznes w ruskim Gazpromie i dostaje gruuuuuba kase, nikt go nie oskaraza o jakies ponadnarodowe spiski i szkodzeniu wizerunkowi Niemiec, nikt go nie sciga, nie szuka hakow w ich IPNie....W Polsce polityk, ktory nie ma nawet konta w banku a kase trzyma u mamusi w skarbonce sciga biznesmena, ktory wcale nie trzyma calej kasy na Wyspie Man ani w innym raju podatkowym, ktory placi podatki w POlsce. To jest wlasnie sposob myslenia miedzy wschodem i zachodem.

Ten burdel moze posprzatac tylko Unia Europejska, albo jeszcze lepiej, niech wreszcie Niemcy wykupia Polske i zakopia te dwa skrzeczace kartofle lub wyrzuca je po prostu na gnXj..Prosze!

Mnie to i tak wisi zwiedlym kalafiorem (lub jak kto woli, spiacym nietoperzem) co bedzie po wyborach...Cyrk na Wiejskiej ruszy juz niedlugo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywaja nierealne poglady ^^

Ja znam inny, ktory podobno za czasow komuny byl wypowiedziany przez kogos znanego (tak, tak - komune to pamietam tylko po tym, ze byly problemy z pieluchami dla mnie :))

"Wypowiedziec wojne USA. Kiedy tylko ich wojska beda w poblizu, poddac sie i skapitulowac."

Starczy tylko poaptrzec na zachodnie niemcy i japonie - oplacilo sie :]

No ale nie badzmy takimi statystycznimi Polakami pesymistami. Kiedys bedzie lepiej [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Aby była całą prawda, to należałoby znać też opinię drugiej strony. Są to słowa Tomasza Lisa, ale jak mówi, naciski były na Solorza, więc on raczej zna całą prawdę o naciskach, a nie jego pracownik, przed którymi chciał go chronić. Poza tym w GW jest przeciwna obecnemu rządowi.

2. Mamy kampanię wyborczą!

3. Dlaczego Solorz teraz zwolnił Lisa? A nie pół roku temu? Co się stało? Ważne aby to wiedzieć, aby znać całą prawdę.

4. O, Solorz nie wieży w wygraną PO, pewnie biedny, zawistny, sfrustrowany...

5. Pan Lis przez niektórych może być traktowany jako polityk, pamiętamy jak się z TVN rozstał... wszedł do tej bagnistej rzeki to teraz ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poczytaj więcej co się dzieje wokół Solorza, bo to trwa od dawna, a jak sam zauważyłeś jest kampania, więc musięli go mocno przycisnąć, że usunął ikonę Polsatu.

Twoje posty są strasznie zawistne, czy to normalne u wszystkich PiS'owców? :/

Więcej do poczytania:

https://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,statp,cG9...,wiadomosc.html

https://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,statp,cG9...,wiadomosc.html

https://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,statp,cG9...,wiadomosc.html

https://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,statp,cG9...,wiadomosc.html

https://wiadomosci.wp.pl/kat,50316,statp,cG...,wiadomosc.html

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że Lis był ikoną TVN. Myślę, że jego kłopoty z pracodawcami biorą się z tego, że aspiruje dalej niż tylko do posady dziennikarza politycznego nr 1.

Jako, że nie oglądam TV to nie powinienem się w tej kwestii wypowiadać, ale jakby oglądał Wydarzenia na Polsacie, to chciałby, aby były one prowadzone przez osobę niezaangażowaną politycznie (choć jasne deklaracje prowadzącego też nie byłyby złe). Tomasz Lis jest osobą zaangażowaną politycznie, choćby przez swój program 'Co z tą Polską' i wyraźny sceptycyzm wobec PiS.

Tomasz Lis nie został wyrzucony z Polsatu, został tylko odsunięty od Wydarzeń (czyli programu informacyjnego, w niezależnej stacji powinien być apolityczny), a z prowadzenia programu 'Co z tą Polską' (autorski, może być polityczny) zrezygnował sam.

PS. Nie widzę zawiści w moich postach, nie jestem PiS,owcem... jeżeli odnosisz takie wrażenie to mylisz to z moim sceptycyzmem wobec PO i reszty opozycji, która zestawiana z PiS jest niejako utożsamiana z dobrobytem, normalnością, jasnymi zasadami, itp.. Nie jestem zwolennikiem PiS, nie podobają mi się ich rządy, zarazem nie sądzę, aby PO czy ktoś inny z obecnej opozycji (którzy z niejednego pieca już jedli) będzie rządzić lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście dzisiejsze przemówienie D.Tuska? Policzył ile osób zostało rannych w wypadkach drogowych od 2005 roku, od objęcia rządów przez PiS i stwierdził, że to właśnie wina PiS.

Tylko 'zapomniał' już dodać, że od 10 lat mamy tendencję spadkową. Jeżeli by się bawić w takie statystyki to za rządów PiS, w latach 2005-2006 wypadków/rannych/ofiar mieliśmy najmniej w historii!

Pomimo tego, że ilość zarejestrowanych samochodów wzrosła znacząco po otwarciu granic, stan dróg się nie poprawia to liczba wypadków spada. PiS mogłoby wyskoczyć (pewnie wyskoczy) z tym, że to ich zasługa, bo 'przecież oni wprowadzili nakaz jazdy na światłach mijania, dzięki temu spadła liczba wypadków', nie dodając już, że nakaz wprowadzili niedawno, a statystyki są za wcześniejsze lata. Swoją drogą to te światła to nieliczna z lepszych decyzji PiS.

Nie bronię rządów PiS, pokazuję, że D.Tusk także łapie się różnych sztuczek, z myślą, że 'ciemna wyborcza masa' je kupi. Teraz to nie wiem do kogo się zwracał, kogo chciał przekonać...

ps. post pod postem bo nie można edytować...

ps. to już mój ostatni wywód polityczny ;) dziękuję za dyskusję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płażyński, współzałożyciel PO, startuje z listy PiSu. Wprawdzie od kilku lat nie należy już do PO, ale tak radykalne posuniecie to już kolejna volta przed tymi wyborami. Wygląda na to, że mamy za dużo polityków, dla których najważniejsze jest dostać się do koryta, nieważne z kim.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO od kilku dni, po nazwaniu ich ciamciaramcia mocniej akcentują swoją obecność, wczoraj ofermy, dziś targanie raportu PIS o stanie państwa, może wreszcie coś pokarzą.

Mocniej ale ciągle za słabo. Ciekawe czy w ogóle istnieje jakiś skuteczny sposób na dotarcie do mas w sytuacji gdy pis ma TVP ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności