Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie chciałem zagłosować na PO (choć w tej ankiecie wskazałem ich - można sprawdzić) bo wydawało mi się, że PO stało się bezbarwne, nijakie. To jak przed meczem Polska - Portugalia w Chorzowie. Remis brałbym w ciemno choć rozum po kilku słabych meczach podpowiadał klęskę. Wygrana Polaków odrodziła nadzieję na awans, tak samo wczorajsza debata - miała przekonać nieprzekonanych i mnie przekonała. Moje typowanie to 3:0, 2:1, 2:1 dla Tuska. Dobrze by było, aby z Kwaśniewskim nie stracił tego co zyskał z premierem.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi czy ktoś zmienia poglądy czy nie. Chodzi oto, że Franek tu pół wątku walczył mocno po stronie PiS i dało się odzczuć, że on w to na prawdę wierzy, że wspiera bo to właśnie jego poglądy itd. Jednym słowem, pokazywał, że jest twardym elektoratem, wie czego chce.

A tu nagle, jedna zabawna debata, w zasadzie nie pokazała nic więcej poza to co juz wiemy, była tylko bardzo spektakularna i... i nagle Franek mówi, że został przekonany.... WTF?!?!? czym? spektaklem?

Dlatego napisałem, że albo to jest prowokacja albo będę musiał zmienić zdanie o nim :cfaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Zapytano nas na zajęciach "współczesna scena polityczna" na kogo głosujecie. Prawie wszyscy PO, Ci co PIS, oczywiście zostali wyśmiani.

Facet pyta jaki PO ma zatem program, wszyscy yyy , yyy, yyy, cisza. No że Irlandia jeden się odezwał, cisza.

A PIS? (tutaj sami sobie odpowiedzcie).

PIS wygra te wybory, bo jest lepiej zrobiony,a czy lepszy każdy jak chce tak mysli, bo i ma prawo - rzecz jasna.

Bielan i jego ekipa zrobił dla PISu 100% roboty, chłopaki z PO średnio sobie poradzili. A całe te debaty i jakieś stawiania 1:0 to jest przepraszam śmieszne. Tusk trzymał ręce w kształcie piramidy (że to niby skupia człowieka), Kaczyński mówił jak katarynka i na odwrót. Przecież to były książkowe teksty, ściemy i inne, ledwo co pr-owe zagrywki.Ale co najlepsze? Większość ludzi (jak wynika z moich rozmów, obserwacji) kieruje się właśnie debatami,tym, w tym nawet wierzą w to, że w usa zawsze wyższy wygrywał <śmiech>, że to nie z przypadku.

edit:literowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem jaki ma program PO, PiS i każda inna partia: niższe podatki, bezpieczeństwo na ulicach, zminimalizowanie korupcji, wyższy wzrost gospodarczy, itd.

Tylko teraz należy ocenić, jak każda z tych partii realizuje te plany. Liczą się szczegóły i ja wiem, że PO jest mi bliższa w szczegółach, niż PiS.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek Kaczyński w programie Teraz My zastanawiał się, dlaczego tak mało mówi się w mediach o zatrzymaniu Sawickiej, no musiał coś zrobić.

Ciekawe czy w mediach teraz bedzie dużo sprawy korupcji Pitery ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIS genialnie uderzyło w dwie rzeczy - korupcję i szpitale. Ludzie będą się bać przyszłości i zagłosują na PIS, co i tak będzie prywatyzować szpitale. Jakoś ośrodki zdrowia są prywatne i działają dobrze.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIS genialnie uderzyło w dwie rzeczy - korupcję i szpitale. Ludzie będą się bać przyszłości i zagłosują na PIS, co i tak będzie prywatyzować szpitale. Jakoś ośrodki zdrowia są prywatne i działają dobrze.

PiS uderzyło samo w siebie, bo używając wczoraj CBA i TVP, pokazali, że skończyły się argumenty, a atak propagandowy jest zaplanowany, wbrew jakimkolwiek zaprzeczeniom polityków.

Jeśli natomiast chodzi o prywatyzację, to Prawi i Sprawiedliwi zaatakowali sami siebie (jak zwykle zastanawia 'miękka' postawa PO w tej kwestii, ale trudno...). Cała akcja jest wątpliwa, dla jednych to argument za napieprzaniem w korupcję ale dla wielu, którym zostało trochę oleju i samodzielności w myśleniu, to po prostu przegięcie pały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności