Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https://www.tvn24.pl/0,1525643,wiadomosc.html

Już wykasowali stronę o ataku hakerów... śmiech na sali!

Miejmy nadzieję, że będzie mniejsze zło.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nasze brzydkie kaczątko (to które mieszka z kotem) wymieniło jednym zdaniem tuska obok zabójcy księdza popiełuszki a TVN24 obok "NIE", na koniec pogratulowało tuskowi. Potem skwitował że wynik wyborów jest winą układu, ataku i jego (prezentera TVN24) stacji. Chyba ze zdrowiem psychicznym niektórych pisowców nie jest najlepiej. Nie mam pojęcia jak ludzie mogą kupować te brednie i skąd wynik 30%.

Jeszcze dowiedziałem się że to nie pis który się z wszystkimi oprócz PSL zdążył pokłócić prowadzi brutalną politykę ale właśnie "ci wszyscy (bliżej nieznani) oni".

Moje wątpliwości rozwiało szczegółowe przedstawienie wyników, im grupa głupsza i mieszka w większej wiosze tym bardziej jest za partią kaczorów. Na prawdę cieszę się, że to się wreszcie skończyło. Bo drażniło mnie przedstawianie głupoty, nieuctwa i lenistwa jako cnót. Wreszcie ludzie zobaczyli że ta partia ma jeden elektorat docelowy i jest nim głównie największa hołota.

To zwykłe oszczerstwo porównywać przegraną do walki z "frontem". W takim razie ponad 43% Polaków stanowi front i może jutro dowiem się że to ja "stałem tam gdzie zabijali Popiełuszkę". Kłamstwa, arogancja, zwalanie winy na innych i całkowity brak pokory i przyznania się do błędów. Jak słucham pana byłego premiera a może premierzynę to aż mnie mdli i nie mogę uwierzyć, że ten człowiek potrafi tak kłamać w żywe oczy bez zająknięcia. Może on myśli że to na prawdę tygodnik "NIE" o nakładzie paru tysięcy egz. jest winien jego porażki... kiedy on miał w ręku RM, TVP1, TVP2 i POLSAT. Na prawdę ten człowiek albo nie ma moralności i może mówić bez emocji co chce albo powinien udać się do psychiatry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko Sawicką zrobili Ministrem Przekształcen Wlasnościowych.

A Kaczmarka ministrem spraw wewnetrznych , co Ty na to?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ludzie zobaczyli że ta partia ma jeden elektorat docelowy i jest nim głównie największa hołota.

Tak bym tego nie nazwał. To w większości ludzie niezdolni do samodzielnego funkcjonowania bez pomocy państwa (dawnego PGR-u, gminy itp.). Są podatni na te głupoty, które wygadywał "premier". To właśnie Ci, których cieszy dokopanie bogatym. Nie modlą sie do Boga o własną pomyślność, tylko o to, żeby sąsiadowi stodoła sie spaliła. "Premier" liczył na taki elektorat i się przeliczył.

I po ptakach. :D

Spróbujmy "zbudować" koalicję. Myślę, że będzie jawna koalicja z PSL i cicha (poprzez obsadzenie niektórych stanowisk) z LiD. Mogą być kłopoty z resortami "prezydenckimi", bo "prezedent wszystkich Polaków" będzie sie pewnie konsultował ze swoim Prezesem. Zadanie musi wykonać do końca.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności