Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
... Boli mnie to ze osoby ktore glosuja na LiD, PIS, LPR czy nawet na PO NIE POTRAFIA POWIEDZIEC DLACZEGO AKURAT NA TA PARTIE GLISUJA

Kolego z tego Ci widzę, sam nie podałeś swojego wyboru ani go nie uzasadniłeś. Warto by było zacząć od siebie.

Poza tym nie uważam, abym nie potrafił uzasadnić swojego wyboru.

Albo milardy na becikowe i inne pierdy albo benzyna za 2zl.

Jeśli myślisz, że za rządami PO będziemy mieli benzynę za 2 zł to z góry Cię uprzedzę, że Unia Europejska na czele, której stoi Państwo Niemieckie nie pozwoli na sytuację, że przygraniczne stację benzynowe będą sprzedawać benzynę po 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jak uda nam się wejść do strefy Euro (oby nie prędko i oby się nie udało)
Tyle mi starczy informacji o Twoich poglądach, by wiedzieć, żeś durny.

Na dodatek Twoje antyniemieckie poglądy są bliskie Rydzykowi, to pewnie na Papieża nie mówisz "mój", ale "ich"?

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jak uda nam się wejść do strefy Euro (oby nie prędko i oby się nie udało)
Tyle mi starczy informacji o Twoich poglądach, by wiedzieć, żeś durny.

Na dodatek Twoje antyniemieckie poglądy są bliskie Rydzykowi, to pewnie na Papieża nie mówisz "mój", ale "ich"?

Takie poglądy ma również Kaczyński i Fotyga, o zgrozo, Minister Spraw Zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle mi starczy informacji o Twoich poglądach, by wiedzieć, żeś durny.
I to jest wlasnie 'lewicowy elektorat' czyli słoma z butów wychodzi, brakuje Ci argumentów to obrazasz swojego rozmowce, bardzo rzeczowo i bardzo konkretnie - pozostaje jedynie pogratulować .
Na dodatek Twoje antyniemieckie poglądy są bliskie Rydzykowi, to pewnie na Papieża nie mówisz "mój", ale "ich"?

To jest ich papież - katolików

88x31_en.png - semrush z trialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlasnie 'lewicowy elektorat' czyli słoma z butów wychodzi, brakuje Ci argumentów to obrazasz swojego rozmowce, bardzo rzeczowo i bardzo konkretnie - pozostaje jedynie pogratulować .

Czy jakikolwiek rzeczowy argument elektorat PiS'u potrafi zrozumieć?

OK, postaram się...

1. Przystąpienie do UE zobowiązuje Polskę do przyjęcia wspólnej waluty Euro.

2. Kaczorek chce zrobić w tej sprawie referendum (sic!)

3. Aby przyjąć wspólną walutę, nasza gospodarka powinna być zdrowa, czyli niska inflacja i spadający deficyt

Wniosek: Przystąpienie do strefy Euro to potwierdzenie, że Polska ma dobry rozwój gospodarczy i dzięki wspólnej walucie Polska stanie się jeszcze bardziej wiarygodnym i pewnym partnerem handlowym, co zaowocuje w przyszłości.

Robienie referendum w tej sprawie jest niepoważne, cytuję prof. Leszka Balcerowicza: "(...) ogłoszenie referendum w kwestii, która już została rozstrzygnięta przez społeczeństwo w referendum nie budzi zaufania. To jest niepotrzebne i budzi co najmniej zdziwienie naszych partnerów w UE.".

To jest ich papież - katolików

Jeśli nie jesteś katolikiem, to możesz tak powiedzieć.

Ja jestem ateistą i tak mówię, ale żeby katolik na głowę swojego kościoła mówił "ich Papież"?

Niestety ortodyksyjni katolicy nie są zbyt mądrzy.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle mi starczy informacji o Twoich poglądach, by wiedzieć, żeś durny.

Widzę, że kolega umie tylko atakować wyzwiskami zamiast podać jakieś racjonalne powody. To, że jesteśmy w Unii Europejskiej nie nakazuje nam wejścia do strefy Euro. Do tej pory na wyspach brytyjskich nikt nie zarabia w Euro tylko w Funtach.

Powinieneś troszkę zasięgnąć informacji jak gospodarka niemiecka siadła po wejściu do strefy, jak inne Państwa kuleją przez Euro. Oczywiście pewnie za parę bądź parenaście lat i my będziemy zarabiać w Euro a nasza coraz to mocniejsza złotówka zniknie z portfeli.

Proponuję troszkę porozmawiać z ludźmi z Państw w których Euro jest już wprowadzone, poznać ich opinie.

Niestety nasza gospodarka nie jest jeszcze tak silna byśmy nawet mogli myśleć o Euro a co dopiero wprowadzić. Do tego trzeba czasu.

Niezapominaj, że w Państwa zachodniego bloku Europy Amerykanie 30 lat kasę wpomowywali, przy czym gdy nam wpajano Marksa i Engelsa.

I jak to się skończyło : mianowicie tak, że nie jeden z większych liderów pod względem gospodarczym Unii Europejskiej pośliznął się na Euro

Na dodatek Twoje antyniemieckie poglądy są bliskie Rydzykowi, to pewnie na Papieża nie mówisz "mój", ale "ich"?

Może Cię zaskoczy fakt, ale w Niemczech mieszkałem i nadal jest tam duża część mojej rodziny. Nie mam poglądów anty-niemieckich ani również nie posiadam uprzedzeń do żadnego kraju świata, jednakże znam dużo osób z obydwu Państw. Wiem również, co tam się mówi i myśli o Polakach.

Uważasz, że powinniśmy słodzić im i to co oni nam radzą to robić, dlaczego ? Bo co oni są jacyś lepsi ? mądrzejsi ? Bo mają autostrady a my nie ? i dlatego musimy być im posłuszni ? Jeśli tak, to zanim się obrócisz zostaniesz 3 razy wykiwany przez zachód.

Nie mówię tutaj konkretnie o Państwo niemieckie ale pragnę byś spojrzał trochę w historię ? Ile razy Polak nadstawiał się za naszych zachodnich przyjacieli i co z tego miał ? Pomyśl o Francji, Niemczech i innych Państwach. Ja nie mówię by nastawiać się anty ale by zachować się tak jak na Polaka przystało a nie wazelinować tam gdzie obiecują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przystąpienie do UE zobowiązuje Polskę do przyjęcia wspólnej waluty Euro.
a to co za głupota?
Do tej pory na wyspach brytyjskich nikt nie zarabia w Euro tylko w Funtach.

G'woli scislosci w irlandii jest euro

cytuję prof. Leszka Balcerowicza:

To sobie autorytet znalazles

88x31_en.png - semrush z trialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności