Skocz do zawartości

Wybory


Altinet

Prawybory PiO  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      39
    • Platforma Obywatelska
      134
    • Lewica i Demokraci
      30
    • Liga i Samoobrona
      5
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Inna partia
      18
    • Żadna - nie idę na wybory
      26


Rekomendowane odpowiedzi

a co powiecie o Donaldzie ktory wzial gruba kase z fundacji do wlasnej kieszeni?

szczerze?

powiedz mi lepiej kto z tych naszych "rządzących" nie brał kasy z czegokolwiek dla siebie?

nie o to w tym wszystkim chodzi żeby się obrzucać błotem. wydaje mi się, że zamiast ciągle wypominać sobie, co to kto złego nie zrobił to lepiej wybierać drogą selekcji. w tych wybrorach poszło PO, jeżeli nie naprawi nic, wybierzemy LiD'a albo jeszcze coś kolejnego. Aż do skutku. W końcu musi nastąpić przełom. a za późno już raczej jest więc nic do straczenia nie mamy.

no... to na razie tyle ^:P^

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
nie jestem fanatykiem ale jezeli PO po porzednich wyborach chcialo same mocne stolki to przepraszam ale chyba wiadomo bylo kto wtedy wygral wybory...a co powiecie o Donaldzie ktory wzial gruba kase z fundacji do wlasnej kieszeni?

Slyszales ze dzwonia tylko nie wiesz w ktorym kosciele. Tusk nie przeznaczyl na fundacje wszystkich pieniedzy zarobionych na wydanej przez siebie ksiazce. Czesc wzial dla siebie. Za to chyba trzeba go zlinczowac, prawda?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. lincz to za malo.

nalezy go (tego Tuska) zlikwidowac w przod i w tyl.

czyli dziadek w wermachcie i corka na studiach (wyksztalciuszka).

ale nie ma sie co martwic oraz mozna wybaczyc co-po-niektorym.

ja tez jak widze porsze na ulicy denerwuje sie ze nie stac mnie na nie.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie pisać, ale.. Kaczyński

nie mów mi tylko że wierzysz w to co mowisz...

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie kaczory sa najgorsze,a znacie temat przesluchan mlodziezowki?to oni ami zglosili wyplyw pieniedzy z partii i dlatego byly przesluchania a PO bezczelnie obrazalo PIS mowiac ze to gra polityczna.....co dofundacji nigdy nie slyszalem zeby zyski z ksiazki byly przekazywane na fundacje,z tego co wiem byly to pieniadze osob prywatnych

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiO ludziki, mówicie tu sobie o ciekawych rzeczach, na kore ni eubie sie wypowiadac, ale lubie wiedziec co i jak. Niestety mało kto = prawie nikt nie podaje linków albo przynajmniej źródeł. Tak to bym sobie kliknął i wszystko wiedział, a tak to nie wiem nic. Więc jesli można to prosze o lineczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanatykiem ale jezeli PO po porzednich wyborach chcialo same mocne stolki to przepraszam ale chyba wiadomo bylo kto wtedy wygral wybory...a co powiecie o Donaldzie ktory wzial gruba kase z fundacji do wlasnej kieszeni?

Że aż się żal robi, jak się czyta takich ludzi jak Ty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o Donaldzie ktory wzial gruba kase z fundacji do wlasnej kieszeni?

Z fundacji nic nie wziął. Zarobił na własnej pracy autorskiej, a to co innego. Na dodatek zarobione pieniądze przeznaczył dla dzieci:

Tusk wyjaśnił, że był współautorem książek, które w dużym nakładzie sprzedały się w Gdańsku, pracowało przy ich powstaniu kilka osób, a on sam ok. 300 tys. zarobionych przez siebie pieniędzy przeznaczył na pomoc dzieciom.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/ne...czynski,1001913

Chyba nie ma w Polsce drugiego człowieka który tak boleśnie przyjąłby wyborczy wynik. Przez ostatnich 180 godzin Prezydent nie odezwał się publicznie.(...)

I tego się można było spodziewać...

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności