Skocz do zawartości

wordpress pytanie


ziom

Rekomendowane odpowiedzi

w opcjach masz odnośniki zaznacz własny a w polu wpisz

/%postname%/

musisz zmienić plik htaccess albo jak nie chcesz zmieniać to przed zmianą odnośników dla tego pliku zmień chmod na 666 po to aby plik się nadpisał potem wróć do starego

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobić żeby w tych linach co są katygorie Linki to te linki nie są takie ładne jak to zrobić żeby były ładne ?

A mozna jeszcze raz, powoli i po Polsku ? Bo nie wiem czy chodzi o URL-e czy też o sposób wyświetlania na stronie WWW

Pierwsze masz w zakładce permalink, drugie musisz pogrzebać w szablonie i upiekszyć sobie np. kolorkami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności