Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

Może obrażę dużą grupę uczciwych osób ale zapytam, macie jaja czy nie?

jest to chyba 3 temat dotyczący tego jak jedna i ta sama osoba robi ludzi w (...)

więc jak myślisz?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może obrażę dużą grupę uczciwych osób ale zapytam, macie jaja czy nie?

jest to chyba 3 temat dotyczący tego jak jedna i ta sama osoba robi ludzi w (...)

więc jak myślisz?

Wprowadzenie 4 tematu też chyba nie przestraszy oszusta.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź załatw w końcu sprawy jak normalny człowiek i zgłoś sprawe policji!;)!:D!!!!!!!

Jak dalej takie sprawy będziesz załatwiał na forach "na gębę" to świetlanej przyszłości Ci niestety nie wróżę. Poza tym ten koleś już udowodnił, że dawanie mu drugiej, trzeciej i kolejnych szans nie przynosi rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, koleś naciął ludzi na takie pieniądze, a sprawa, przynajmniej z zewnątrz, wygląda jakby ucichła.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on żyje. Ściemnia, żeby inni dali sobie spokój ze straconą kasą.

Pewnie też nie ma brata tylko sam gadał...

Moim zdaniem oszustwa wszystkie trzeba było zgłaszać, to już by go znaleźli i wsadzili za kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoduń żyje na 100 procent.Rozmawiałem z jego matką ona raczej nie chciała by udawać śmierci własnego syna.Jesli matka dziecka symulowałaby śmerć własnego syna,to dla mnie jest to już totalna defiacja.Oto cytat :

sabina33

34 Lat 23:22 14/10

dla Ciebie nie kobieta a Pani!!a co do mojej rodziny to nie zyzce sobie takich slow!!!dziwne ,ze sam rozmawiales z nim.... mowil ,ze zroci to odda...probowal popelnic samobojstwo moze to dla Ciebie nic ,bo dla mnie duzo!!!i ie pisz juz do mnie!!!zwroci ta kase sama to dopilnuje!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności