Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja powiem inaczej: gość ma talent. Jest młody, ma niezłe domeny, umie stawiać i prowadzić strony www, nieźle zarabia na Adsense i miałby przed sobą przyszłość.

Teraz jest dzieciakiem i robi różne przekręty, pomijając poszkodowanych itp, gość psuje sobie opinie. Za lat 5 czy 10 mógłby być niezłym webmasterem czy pozycjonerem, ale opinia i reputacja będzie się za nim ciągneła latami i każdy kto pofatyguje się, zeby wpisac w google jego nazwisko i sprawdzi gościa, zrezygnuje ze współpracy z nim. Sam sobie szkodzi i bedzie bardzo tego żałował :rolleyes:

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem inaczej: gość ma talent. Jest młody, ma niezłe domeny, umie stawiać i prowadzić strony www, nieźle zarabia na Adsense i miałby przed sobą przyszłość.

:rolleyes: Przecież ten Hoduń sprzedawał głównie NIE swoje domeny i NIE swoje serwisy.

Monitorowanie raportów giełdowych raporty gpw akcje giełda GPW, NewConnect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Przecież ten Hoduń sprzedawał głównie NIE swoje domeny i NIE swoje serwisy.

No niezupełnie/nie tylko. Przejżyj wątek od początku, pogoogluj a znajdziesz jego strony, znajdziesz topik, w ktorym opisywał ile zarabia na Adsense. Domeny tez ma niezłe. Np pko-bp.pl minivan.eu

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Przecież ten Hoduń sprzedawał głównie NIE swoje domeny i NIE swoje serwisy.

No niezupełnie/nie tylko. Przejżyj wątek od początku, pogoogluj a znajdziesz jego strony, znajdziesz topik, w ktorym opisywał ile zarabia na Adsense. Domeny tez ma niezłe. Np pko-bp.pl minivan.eu

Pisać to on sobie mógł co chciał. Wątpię, że te domeny także należą do niego :D

Sprawdź właściciela domeny minivan.eu korzystając z tego.

Jak dla mnie to zwykły gówniarz, któremu się wydaje, że wszystko wolno. A Ty jeszcze się użalasz nad nim.. ech..

Monitorowanie raportów giełdowych raporty gpw akcje giełda GPW, NewConnect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie szkodzi i bedzie bardzo tego żałował :D
- polemizowałbym. Może przerzucić się na inną działalność - np. wyłudzanie kredytów. Poza tym może robić to co robi, ale przez podstawione osoby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

login radziu91 oszukał mnie na 850 zł przez allegro, dawno doszedłem do tego ze to pan hoduń i nazbierałem trochę jego danych, zbieram sie zeby isc ze sprawa na policje, obiecywal ze oddda i nie oddal i oczywiście zyje, systematycznie loguje sie na gg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

login radziu91 oszukał mnie na 850 zł przez allegro, dawno doszedłem do tego ze to pan hoduń i nazbierałem trochę jego danych, zbieram sie zeby isc ze sprawa na policje, obiecywal ze oddda i nie oddal i oczywiście zyje, systematycznie loguje sie na gg :D

Kolejny przypadek "nazbierałem trochę jego danych, zbieram się żeby iść na policję". Długo jeszcze będziesz się zbierał? Może poczekaj, aż koleś osiągnie pełnoletność?

Przestaję się dziwić temu oszustowi, większość poszkodowanych czeka aż inni to za nich załatwią. Cierpliwość w tej sytuacji nie popłaca, ale to wasze pieniądze i wasz wybór.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności