Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@soon - ja z Gadu nie korzystam. (od pewnego czasu) i do tego ze starego mojego numeru.

możliwe, widać jesteś tak sławny i tak sobie koło xxxx narobiłeś, że inni się podają za ciebie... ale szczerze w to wątpię i nie wierzę ci :lol:

@Afrael, jest sens czy nie ma... ciekawie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej kłamie :lol:

No mi się to w pale nie mieści. Gnojek który ma już tyle gówna obok siebie, prosi by inni jeszcze srali na niego.

Po co sobie robisz tyle problemów i pogrążasz się w kłamstwie? Nie umiesz powiedzieć stop i przyznać się? Odbyłbyś z pokorą swoją kare i dostałbyś mniej, teraz będziesz miał coraz gorzej.

Nastolatek, który ma całe życie przed sobą tak je spier***** za przeproszeniem.

@hoduń: to my musimy ci mówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja tu już nie będę się udzielał.

@Soon - "? Nie umiesz powiedzieć stop i przyznać się" - ja już jakiś czas temu stop powiedziałem.

A to, albo ktoś ujawnia się jako ja to nie moja wina.

#############################################

@killme - tak "chu*a zrobić - raczej na odwrót..

Teraz nic innego mi nie pozostało jak czekać..

Może jutro już mnie zgarną, bo muszę się pojawić w sądzie i będę musiał o was wspomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności