Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie ... Jak widzicie hoduń ma się dobrze i wcale nie zaprzestał działalności.

Dlatego apeluję do użytkowników nieposzkodowanych (sam też się zastosuję) do nieintegrowania ponownie w ten temat.

Bo w końcu ludzie dojdą do wniosku, że jego uczynki są wynikiem bezstresowego wychowania i w tej sytuacji nie mogą go karać ;)

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja hodun mam do ciebie pytanie

Na jaka cholere piszesz tutaj ze oddales pieniadze tym ktorzy wyslali ci numery konta?

Łżesz jak tylko możesz, znam wiele osób których oszukałes i kazdy wysyłał ci numer konta i pieniedzy nie otrzymał podobnie jak ja, ale wysłałem ci teraz na pw wiec zobaczymy czy je otrzymam...

Panowie piszecie ze kazdemu ciezko isc na policje, ale kto np za 200 czy 300 zł chce sie tułaczyć po sądach, chodzic, zeznawac policji?

Mi takie cos nie odpowiada tym bardziej, ze na moim posterunku nie chcieli przyjąć tego ze gosc mnie oszukal i kazali jechac bodajze na główną komende policji która jest ode mnie 70km, ale tak sie składa ze bede w tym miescie na dniach, wiec raczej nie omieszkam zawiadomić panów w niebieskich mundurach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200, 2000, 20000, 200000 - jaka różnica jest pomiędzy tymi sumami? Tylko kilka zer. Teraz jest to 200zł, kiedyś będzie 200 000zł albo i 2 000 00zł... Nie cackajcie się z nim tylko ruszać na policję. :-) Im więcej Was dołoży jeszcze teraz doniesień tym bardziej utrudnicie mu życie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz sie ze słowami cwaniaczku

Ale chyba logiczne ze jak odda mi pieniądze to nie bede z tym szedł na policje?

W sumie to też oszustwo, ale bym to odzyskal, jednak w to wątpie wiec raczej i tak to zgłosze...

Takich ludzi jak ty nawet nie jest mi żal. Ciekaw jestem ile razy ktoś musi cię oszukać byś zrozumiała, że niezgłaszając tego na policje, tniesz gałąź na której siedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba logiczne ze jak odda mi pieniądze to nie bede z tym szedł na policje?

W sumie to też oszustwo, ale bym to odzyskal, jednak w to wątpie wiec raczej i tak to zgłosze...

Nie mogę... Miałem już tutaj nie pisać, ale mnie do tego zmusiłeś.

Poproś go jeszcze 10 razy na PW, wyślij mu 20 razy numer swojego konta, zadzwoń do niego, wyślij mu kartkę na święta i prezent pod choinkę - może wtedy ci odda kasę.

A zresztą, przecież to tylko 200 zł, nie zgłaszaj i wyślij mu kolejne 200 zł.

p.s. Nie czuj się zobowiązany do odpowiadania na to :rolleyes:

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności