Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może to Was zachęci do pójścia na policję -> https://terom.home.pl/[ nierzetelny partner ].jpg :shout:

Akurat tata mi podrzucił artykuł i tak mi się skojarzył ze sprawą, więc zeskanowałem ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. btw. btw. Hondun nie klam, bo 2 dni temu na wh chciales mi sprzedac nie swój serwis, po tym jak cie zdemaskowalem, niczym detektyw Monk, przyznales sie do winy, piszac "i tak bym Cie nie oszukał", a co? oddalbys kase? Zwyklym frajerem jestes. Ja bym na Twoim miejscu udał sie do lekarza, bo masz cos nie tak z glowa, chociaz nie wiem czy juz nie za pozno?

Z tego co obserwuje, to wiem, ze oddajesz kase, ale skad ją masz? Nagle zaczales zarabiac wielką kase? To czemu jej nie miales, i zaczalesz oszukiwac. Twoj plan jest prosty, oszukujesz kolejne osoby, liczac, ze nie zglosza tego na policje, na kwoty 200, 300, zwodzisz ich, ze oddasz itp. a tak naprawde masz to w du**e, splacasz po czesci tylko te osoby, ktore robią burze, strasza policja, albo skladaja wnioski.

Moim zdaniem, predzej czy pozniej za to bekniesz, jak nie wyladujesz w wiezieniu, to w szpitalu (psychiatrycznym)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jeden pewien bardzo mocny aspekt, który muszą znać poszkodowani.

Powiem Wam go na PW jeżeli chcecie, bo sam hodun, głupolek nasz :*, sam na to nie wpadnie, a szkoda podawać mu to na tacy, żeby to wiedział.

jest to bardzo ważne, dlatego jeżeli Wy, poszkodowani chcecie o tym wiedzieć - NAPISZCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hooli - zweryfikuj to. - ja nie umieszczam ofert na wh.

Posiadam konto "ksp9" - tam.

Wysłany: 29.10.2007, 02:19:01 Temat postu: [zlecę/kupię] skrypt a'la alemp3.pl

- ostatni post.

@Hooli - nie rozmawiałem tak jak tam napisałeś wcześniej "i tak bym Cie nie oszukał".

- Może ktoś chce mnie wrobić, jeśli mnie zdemaskowałeś to niby w jaki sposób.

Cena 100 zł, 50% platne z gory drugie 50% po przekazaniu danych domeny i serwera.

Nie jest to mój styl pisania. tj. ja używam polskich znaków "dialektycznych".

I nigdy nie zamieszczałem takiej oferty że 50 % przed a 50 % po, przecież to jasne że jakiś przekręt. (i to na 50zł?!)

- może ktoś czyta posty o mnie itp. i próbuje w ten sposób coś zdziałać - a jeśli to czyta - to powiem że nie warto.

Nic nie pozostaje bezkarne, prędzej czy później dostanie się za to.

- do twojej świadomości nikogo nie oszukuję.

- a kasę skąd biorę ? - w większości z Sedo (np. https://img140.imageshack.us/img140/3876/77236027pb8.jpg )

@FiKaS - ciekaw jestem jaki to aspekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności