Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba wiem skąd miał kase aby poodawać innym

moje 3300zł na które mnie oszukał

te 3300zł pozwoliło mu pewnie do oddania wielu osobą

szkoda ze mi nie chce oddac mojej kasy

najbardziej mnie wkurza to że obiecuje że odda, kilka dni temu kazał podac telefon ale tydzien czekałem nie zadzwonił, a się łudziłem ze tak odzyskam kase, ale dobrze ze sprawę zgłosiłem na policję, wiem ze to niestety będzie sie ciągło miesiącami dlatego liczyłem ze kase odzyskam szybciej

ale tak sie cos dowiadywałem że chyba jest szansa ze jak wygram sprawę w sądzie to mogę domagać się wiekszego zwrotu niż tylko te 3000zł, takie za straty moralne i zadośuczynienie czy moze ktos sie lepiej w tym orientuje czy jest cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

O hoduniu czytałem już chyba kilka miesięcy temu. Zastanawia mnie czemu tak się wszyscy z nim cackacie. Jeśli macie dowody na to, że was oszukał zgłoście to na policję. Jeśli policjanci nie zechcą przyjąć zgłoszenia napiszcie bezpośrednio do prokuratury i ktoś na pewno się tym zajmie. Na razie to facet tylko robi się coraz bardziej bezczelny i zyskuje poczucie bezkarności. Czy nie warto przejść się raz czy dwa na komisariat, żeby w końcu został jakoś ukarany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoduń, czy posługujesz się lub posługiwałeś tym numerem gg: 7592647? To także pytanie do innych, oszukanych.

[

dreamhost.com] - różne losowe IP, darmowa domena globalna wszystko za 22,4$ ROK. Maksymalna możliwa zniżka na kod: FORUM_PIO

Informacje przedpremierowe o grze komputerowej

GTA V na PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dobrze wie, że hoduń jest dobrze znanym złodziejem internetowym. Oszukał wiele osób, w tym także mnie. Oszukuje bez najmniejszych skrupułów, podaje fałszywe statystyki serwisów, sprzedaje nie swoje, bierze pieniądze za rzeczy, których tak naprawdę nigdy nie otrzyma klient (domeny).

Rok temu mecenas Kalinowski z Katowic miał się zająć sprawą, zbieraliśmy wszelkie dowody, poszkodowanych... a w końcu był okres w którym nikt nie miał czasu i nie doszła sprawa do skutku.

Powinienem mieć jeszcze e-maile tych osób (ogłaszałem się, by ludzie oszukani się kontaktowali).

To, że Hoduń jeszcze próbuje się bronić jest śmieszne. Są dziesiątki osób, które bez wahania powiedzą, że oszukał je na duże kwoty i mają na to dowody.

Przydało by się w końcu go wsadzić, w ostatnich latach jest najbardziej perfidnym złodziejem tego typu. Jeżeli ktoś ma już kontakt z pewnym prawnikiem, trochę dowodów uzbieranych we własnym zakresie to mogę jak najbardziej pomóc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie by oszukał na takie kwoty to bym się pewnie do niego pofatygował ;]

eprojekt dobrze prawisz, trzeba uzbierać dowody i w końcu wsadzić tego złodzieja do więzienia. Jeśli kupowaliście na allegro to może sprawę da się załatwić u nich, napisz do obsługi allegro i porozmawiajcie, co oni mogą zrobić z tą sprawą.

468x60.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest najlepszy czas na przekręty. Za kilka lat nie będzie tak różowo bo rynek internetowy roooośnieeeee!

@edit

nie orientuje się w temacie ale koleś podrobił SS'a

https://img140.imageshack.us/img140/3876/77236027pb8.jpg

nawet na LCD ekranie widać piksele nierównomiernie rozłożone.

Radzę zapoznać się z narzędziem zwanym Photoshop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że będzie sprzedawał cudze mydło, a po zapłacie zerwie kontakt.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności