Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

:D hoduń kiedyś będzie rządził RP :>

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W Allegro jest tak, że jak się zostało oszukanym powyżej 50zł to trzeba zgłosić sprawę na policję i dopiero wtedy Allegro oddaje kasę do 500zł. Jak ktoś został oszukany na więcej to więcej Allegro mu nie odda.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol albo w tym roku prima aprilis przypada w listopadzie albo hoduń powrócił zza grobu :D

Jeśli mnie by oszukał na takie kwoty to bym się pewnie do niego pofatygował ;]

Wystarczy się pofatygować na policję i złożyć zeznanie. Mają obowiązek tym się zająć, nawet jeśli to zrobi jedna osoba. Na co wy czekacie? Przecież jesteście dorosłymi ludźmi. Jeszcze te głupie teksty o tym "jak bym to ja się nie pofatygował". Ta... tak byście się pofatygowali że piszecie posty które mogą być wykorzystane przeciwko wam (jak już w końcu się ktoś wkurzy i zrobi mu kuku) ale nikomu się nie chce xxxx ruszyć 50 metrów na komisariat.

Najśmieszniejszy jest facet któremu ukradziono 3000zł. "szkoda ze mi nie chce oddac mojej kasy". Litości. Mogłeś mu jeszcze wysłać bukiet 30 białych róż kiedy obiecał że odda, może to przyspieszyłoby sprawę :D:crazy::). Jutro idź zgłosić popełnienie przestępstwa na komendę, tzn. JUTRO a nie pojutrze, za dwa dni albo za tydzień. Podpiszesz parę papierków, jak sprawnie pójdzie to będą najlepiej płatne 2 godziny "pracy" w twoim życiu. Jeszcze zrób skan czegoś co potwierdzi rozpoczęcie śledztwa czy złożenie zeznań i wrzuć tutaj (wcześniej zapytaj czy można). Może to da innym jakąś motywację.

I potem się będziesz mógł z czystym sumieniem zastanawiać czy ci odda czy nie bo na razie sprawiasz (podobnie jak inni) wrażenie że masz przyjemność z tego jak dzieciak robi z ciebie jelenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebujecie jak i tak nic nowego sie nie dzieje, przeczytajcie lepiej co już pisałem:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...st&p=343803

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Odgrzebuję bo ostatnio dostałem list z Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe, III Wydział Rodzinny i Nieletnich:

Sąd Rejonowy Gdańsk - Południe w Gdańsku III Wydział Rodzinny i Nieletnich zawiadamia jako pokrzywdzonego, iż postanowieniem z dnia 04 maja 2009r. zostało wszczęte wobec nieletniego Michella Hoduń postępowanie opiekuńczo - wychowawcze.

Także sprawa nie przycichła ale Michellowi odechce się chyba oszukiwać ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności