Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a jakie sdokładniejsze info odnośnie danych, co zrobił etc ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takich ludzi robi się bajzer w branży, mi zdaży się przelać zamiast 239 2.39 :D ale u mnie zawsze wszystko można załatwić. Ale ludzie którzy za przeproszeniem robią w h**a trzeba wieszać za jaja bo kradną ciężką prace , naszą prace..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj cały temat, a potem zadaj sobie pytanie czy takimi pytaniami do niego (zakładając, że to on) robisz cos więcej niż tracisz swó czas, zgłaszaj na policje i tyle :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukał mnie używając nicka upa.

Zaintrygowany napisałem do moderacji - okazało się, że ten [ nierzetelny partner ] posługiwał się wcześniej nickami: artykuly-sprzedam, Hodun, ifinanse, Maciej Kowal - z których to również oszukał wiele innych osób.

I Iwona jakaś tam jeszcze.

Mojego klienta też oszukał. A jak mówiłem, że to kanciarz kiedy był pod nickiem artykuly-sprzedam to niektórzy z tego forum go bronili :D

Edit: Pod nickiem Iwona oszukał mnie na 150 zł.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tez jest on https://allegro.pl/domena-www-twoj-opal-pl-...1345157889.html , kiedyś na innym forum pojechałem po nim, nik był twoje-finanse, ale nie daje głowę na odcięcie ze to on, bo chciał domenę i hosting na 1&1 odsprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwwwww artykuly-sprzedam to on?,ajjś już dawno mi arty sprzedał potem patrze i arty odsprzedane z 5 razy...

dałem sie zrobić w konia jak dziecko.

@Remiss tak współpraca była okej, robił wrażenie oh ja to porządny i wogóle naciskał na komentarz.

myśle skoro wszystko dobrze to wystawie-niestety koło końca września jak widać zmył się...

3lata temu obiecałem sobie że nie dam się zrobić w bambuko gnojowi,niestety myliłem się :D..

Dziwnym trafem artykuły które jeszcze 2-3 tygodnie temu były na preclach, i innych zapleczach dziś są już unikalne ;).

No cóż wycofuję w takim razie swoje słowa w 100%.

Jeśli ktoś może to niech mi wyjaśni na PM (jeśli miał problem z artykuly-sprzedam) o co chodzi z waszym problemem?

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwilibyście się jakby okazało się iż Hoduń będzie po tym wszystkim bezkarny. Sam znam przypadek gościa który kradł na potęgę (łącznie ponad 4 mln zł) ale posiadał obywatelstwo francuskie i jak doszło do sprawy sądowej to najzwyczajniej wyjechał do Francji z pieniędzmi i siedzi tam do dzisiaj ,a ekstradycji z Francji wykonać nie można ponieważ nie wydają swojego obywatela.

A pamiętajcie że Michell to imię francuskie tak więc może ma podwójne obywatelstwo i spierniczy w odpowiednim momencie do Francji.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) cenzura proszę o kontakt tel i malowy

:lol: nie chce mi się tutaj tłumaczyć zajścia, jednak w żadnym wypadku nie chciałem ani nie oszukałem CENZURy

c) powiadamianie, że odrzucam telefony jest nie na miejscu bo albo nie odbieram albo odbieram

d) żadnym wypadku nie jestem HODUŃ i K**** nie róbcie ze nie złodzieja, przypisując mi czyjeś AKCJE bo tak K**** nie można

WINA ADMINÓW jest w dużej mierze, bo zbanowali mi np. konto i przez to SSKOCZEK musi tak długo czekać na zlecenie.

Gdyby nie blokada konta, miałbym dane od razu i nie musiał zakładać konta nowego i pisać do niego na maila o dane ponownie wszyskie już pod koniec terminu.

ADMINI nawet nie odpisali na maile!

CENZURA nie wystawił f-vat i mówi, że ja łamie prawo. Przypisuje sobie czyjeś pozycje, nie uwzględniają innych prac.

Z tego co mam, wpłaty miałem dokonać po 10 blastach, które wykonał nie dawno. Dzwonił we wtorek i odebrałem by uregulować - śmiało odpowiedziałem ok. Zrobię wszystko, by to zrobić. Dodatkowo kwota za blasty to 450,00 PLN a nie jakieś 5XXX!

PROSZĘ NIE PRZYPISAĆ UPA do Hoduń itp., bo nie są one prawdziwe w żadnym wypadku

MAXPAN - https://allegro.pl/domena-www-twoj-opal-pl-...1345157889.html

TO nie jestem ja, a ni nie byłem WIĘC TAKIE SPEKULACJE ZOSTAWCIE DLA SIEBIE bo tylko próbujecie zrobić ze mnie czarny charakter!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem artykuły które jeszcze 2-3 tygodnie temu były na preclach, i innych zapleczach dziś są już unikalne smile.gif.

No cóż wycofuję w takim razie swoje słowa w 100%.

Jeśli ktoś może to niech mi wyjaśni na PM (jeśli miał problem z artykuly-sprzedam) o co chodzi z waszym problemem?

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności