Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

to w końcu UPA to hoduń ?:dirol: przeczytałem sobie ten temat jeszcze raz od poczatku...i jesli UPA to hodun to ogarnia mnie tylko smiech :) za moje (chyba bo juz nie pamietałem, ale około) 400zł też sobie hoduń pobalował pare lat temu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 6 miesięcy temu...

Sprawa zakończona... pffff po 4 latach...

Postępowanie zakończone w dniu 14.06.2011, wobec nieletniego został orzeczony środek wychowawczy w postaci umieszczenia w zakładzie poprawczym warunkowo zawieszony na okres 2 lat ( dwóch lat), stosując wobec Michella Hoduń w tym czasie środek wychowawczy w postaci nadzoru kuratora.

śmiech na sali ;-)

Noclegi Busko Zdrój - Zapraszamy do naszego pensjonatu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo, że nie brałem w tym udziału, ale coś koło 400zł straciłem.. to uważam, że to dobry wyrok. Lepszy i bardziej wychowawczy jest zawias i nadzór, aniżeli wpakowanie dzieciaka tam, gdzie dopiero zrobiliby z niego przestępce..bo chyba nikt nie wierzy w resocjalizacje w zakładach poprawczych?:] Dostał szanse, a czy z niej skorzysta to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie pod uwage, ze on jest nieletni, czyli mniej niz <17 lat, wiec zasadniczo nie moze pracowac. Natomiast umieszczenie go w specjalnym osrodku oznaczalo by to, ze my bysmy placili za jego utrzymanie tam z naszych podatkow i juz po kilku miesiacach to by bylo wiecej niz on przekretow narobil.

Teraz to da chlopakowi do myslenia i powinni tez rodzice odpowiednio zareagowac (nie oszukujmy sie ale jakby kazdy z nas robil jakies walki w necie to naszym rodzicom by to do glowy raczej nie przyszlo, wiec pewno o niczym nie wiedzieli). Natomiast jak sie nie poprawi to kazde nastepny przekret bedzie mial juz powazniejsze konsekwencje i trafi tam gdzie trafic powinien.

[edit] Poza tym to tez nie jest tak chop do przodu, bo on juz jest skazany i ma za to wpis we wszystkich papierach. Szkola jest o tym automatycznie powiadamiana. Dlatego tez takie beldy dziecinstwa beda sie za nim ciagnac przez kilka nastepnych lat.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, prace społeczne - zamiatanie ulic, malowanie starych płotów, zbieranie petów z przystanków i nauczył by się chłopak, że na pieniądze trzeba ciężko pracować...

Są w ogóle w naszym prawie przewidziane prace społeczne jako kara? Bo szczerze mówiąc nie słyszałem o takich przypadkach. Cały czas słyszę jedynie o zawiasach. Przestała mnie dziwić liczba krętaczy i naciągaczy - w tym kraju jest to po prostu opłacalne. Zresztą przykład idzie od samych posłów, którzy to ułomne prawo stanowią.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności