Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, Afrael zamieścił tylko login z forum, teoretycznie nawet nie musiał wiedzieć, że to Twoje nazwisko.

Nie wiem jak Ty hoduń po tym wszystkim co narobiłeś możesz jeszcze mu grozić. Ja Ci kiedyś napisałem, że na Twoim miejscu okazałbym skruchę, wszystkich przeprosił, oddał kasę i dziękował, że nikt z tym nie poszedł na policje. Miałeś swoją szansę, nie dosyć, że nie oddałeś kasy to jeszcze dalej oszukiwałeś, bym podziwiał Twoją odwagę gdyby nie wynikała z głupoty. Ty chyba jeszcze nie jesteś świadomy tego co robisz. To nie gra ekonomiczno-strategiczna, to życie w którym za swoje czyny ponosi się konsekwencje. Zasady zobowiązują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szkoda czasu tracić na dyskusje z tym kolesiem :) a widzę, ze za dużo się z nim cackacie.

Lepiej zgłaszać się do Afraela i niech już coś z tym zrobi, a przepychanki z tym dzieciakiem ujmują klasy wątkowi, który jak widać będzie miał wysoką oglądalność.

hoduś dawaj

pokeball.gif

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wreszcie założy mu sprawę/zgłosi na policję - o ile macie rację (ktoś z poszkodowanych), bo jak narazie to jest hucpa z jego strony. Jeszcze sam chce zakładać innym sprawy sądowe... paradoks. I redaktor z Web Diary pisał, nie o twoim nazwisku, tylko o jednym z nicków, którymi się posługujesz, więc żadne dane osobowe 'nie wyciekły'. Nie kombinuj.

edit: Mogli również pisać o zespole muzycznym Hoduń :) To twój zespół ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrael - w sprawie założenia sprawy proszę z tym Panem się kontaktować

Pisząc takie rzeczy znaczy, że jesteś głupi lub bezczelny.

Nie dość, że słyszałem, że coś kręciłeś to jeszcze mówisz ludziom z kim mają się kontaktować w celu założenia sprawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności