Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hoduń: tylko bardzo naiwni uwierzą w to co piszesz.

Do poszkodowanych:

Jeżeli się zgodzicie na oddanie pieniędzy i na tym poprzestaniecie, to dla mnie będziecie współwinnymi istnienia takich ludzi jak hoduń. Nie wspominając już o tych co nic z tym że zostali oszukani nie robią.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupota ludzka nie zna granic, najpierw się odwala numery i oszukuje bo czuje się bezkarny a jak już pójdzie cynk na policje to od razu chce wszystko odręcić.

hoduń ciesz się że mnie nie oszukałeś i że to nie moje forum, bo za to co zrobiłeś dostał byś bana dożywotnio i do tego bym zrobił strone w sieci gdzie bym napisał o Twoich numerach ale to tylko ja bym tak zrobił, może jak Cię sąd ukara to coś zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to miłe ... hoduń uświadomił sobie że czynił zło, i za dotknięciem różdżki chce wszystko naprawić.

Szkoda tylko, że jeszcze dziś na di dał "cudowny program do łapania domen" który służy jedynie do przechwytywania loginów i passów z Az.pl

Nie dajcie się zwieść na jego cudowne przemiany i Boskie oświecenia... chłopak teraz wie że sąd go czeka, i nie będzie zbyt ciekawie, dlatego chwyta się przysłowiowej brzytwy.

Kto chce mu wybaczyć - najlepiej pod gilotynę.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności