Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

na inncyh forach też jest trochę jego wybryków. manewr sotsuje zawsze ten sam.

Nawiązując do danych osobowych: imie i nazwisko nie jest chronione (GIODO) - można tylko dochodzic z KC jeśli ktos kogos obrazi lub narazi na szwnak a tutaj tego nei ma, natomiast podanei imienia i nazwisko wraz z adresem juz tak - to podlega ochronie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Noo to teraz pisać tylko można z allegro z pytaniem czy chcą kasę :P

EDU_CD (44) (Kupujący) Negatywny sob 11 sie 2007 12:50:57 CEST 196486229

[ nierzetelny partner ] i załodziej!!! Zakupiłem linki pozycjonujące, wpłaciłem pieniądze, przesyłałem kody linków kilkukrotnie i się nie doczekałem ich wstawienia. [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] Michał Hodun Obr. Wybrzeża 8b/10 80-398 Gdańsk tel516979961 Udław się

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak

ja zostałem oszukany na 3300zł

kupiłem stronę mydir.eu na allegro: konto: marcin-mormus (okazało się po trzech dniach od tranzakcji że jest kradzione)

pieniądze wpłaciłem od razu niestety konto miał w mBanku tak jak ja więc kasa odrazu doszła nawet przy podaniu błędnego imienia i nazwiska

stronę niby mi przekazał wszystkie hasła itp. tylko niestety został problem z domeną mi wmawia ze to przez az.pl któr mu zabrał domenę ja nie wiem jak jest naprawde ale straciłem kase

aktualnie prowdzę jeszcze rozmowę z panem przez gg i mówi ze narazie ma tylko jedna sprawę

więc sie dziwie że skoro tak duzo ludzi oszukał to czemu ludzie tego nie zgłaszaja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nawiązać do sprawy Hodunia, zresztą od wczoraj bardzo mnie intrygującej, ponieważ chcę ustalić czy gnojek się tylko ukrywa czy rzeczywiście popełnił samobójstwo...

[19:06]status Zaraz wracam "hahah już WiceDyrektorzy az do mnie piszą :D"

[19:09] status Zaraz wracam "źle się czuę... leżę ;( | Jebię.. jak mają niech zamykają.."

[19:53] status Zaraz wracam "&poszedłem się zabić"

[19:55] status Zaraz wracam "&poszedłem się zabić - off koniec tego ch******o życia .. [*]"

[19:55] status Niedostępny "&poszedłem się zabić - off koniec tego ch******o życia .. [*]"

[20:02] status Dostępny "&poszedłem się zabić - off koniec tego ch******o życia .. [*]"

[20:03] status Dostępny "^Żegnam www.Michell.pl | Dziękuje wszystkim."

[20:03] status Dostępny "^Żegnam [*] www.Michell.pl | Dziękuje wszystkim. Czas odpokutować/."

[20:03] status Dostępny "^Żegnam [*] www.Michell.pl | Dziękuje wszystkim. Czas odpokutować."

[20:03] status Niedostępny "^Żegnam [*] www.Michell.pl | Dziękuje wszystkim. Czas odpokutować."

To wyciąg z jego wczorajszych opisów. Zobaczcie co pojawiło się na jego oficjalnej stronie: www.michell.pl (Ś.P. Michell Hoduń i list pożegnalny).

Teraz interesuje mnie jedno, czy to wszystko jeden wielki fake i [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] się ukrywa czy rzeczywiście popełnił samobójstwo.

Wszystkie jego strony (mydir.eu , dmp3.pl , netmp3.pl , gitmp3.eu i pewnie wiele innych) przekierowują na arpegio.pl, Hoduń swego czasu chwalił mi się, że na AdSense zarabia ok $50 dziennie, więc jak by się ukrywał to czemu przekierował na arpegio.pl, jakie ma z nimi powiązania, a jeśli kopnął w kalendarz to rozumiem, oddał komuś przysługę.

Macie jakieś info? Swoje przemyślenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności