Skocz do zawartości

'Sprawa - hoduń'


afek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziwi mnie to, ze policja go nie zamknela od razu, skoro maja dowody, przlewy itp. jest to NIEZAPRZECZALNE, to nad czym policja sie zastanawia. Skoro on dalej oszukuje ludzi, to powinni zastosowac wobec niego areszt.

Jesli on naprawde chce popelnic samobójstwo, to tym bardziej powinien ktos to zglosic policji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że każdy samobójca przed zabiciem się myśli o tym, żeby zrobić stronę, przekierować wszystkie swoje domeny, napisać list pożegnalny i postarać się o jego rozgłos. To, że zapomniał dać Wam hasło do tego listu to z pewnością przypadek.

Do psychiatryka trafi, jak będzie próbował się powiesić np. w więzieniu, więc spokojna głowa - posiedzi i tu i tu.

Dla mnie to zwykłe odwracanie uwagi, i próba grania na uczuciach. Na portfelach sobie zagrał, zakpił z Was, a teraz próbuje jeszcze brać Was na litość.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz siedzi sobie z kumplami, pali blanty za waszą kasę i leją ze śmiechu czytając jak się o niego martwicie. Jak by mnie skubnął na 3k to chyba już bym mu zrobił wjazd na chatę. Ludzie jak wy możecie płacić taką kasę i wszystko załatwiać na "gębę" lub przez GG, przy zakupie za 3k to już naprawdę trzeba się zastanowić nad jakąś umową, spotkać sie z gościem itp. ( ogólnie uwiarygodnić jego istnienie ). Mam nadzieje, że ktoś tego gościa wsadzi do wiezienia, bo skal jego oszustw mnie przeraża( skala naiwności też ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że każdy samobójca przed zabiciem się myśli o tym, żeby zrobić stronę, przekierować wszystkie swoje domeny, napisać list pożegnalny i postarać się o jego rozgłos. To, że zapomniał dać Wam hasło do tego listu to z pewnością przypadek.

Do psychiatryka trafi, jak będzie próbował się powiesić np. w więzieniu, więc spokojna głowa - posiedzi i tu i tu.

Dla mnie to zwykłe odwracanie uwagi, i próba grania na uczuciach. Na portfelach sobie zagrał, zakpił z Was, a teraz próbuje jeszcze brać Was na litość.

Tak, ja jak bym popełniał samobójstwo to oddałbym komuś moje www, niech ma ktoś z nich pożytek.

...

Hmm no przecież są osoby które chcą wytoczyć mu sprawy. Czy to już zostało zgłoszone na policje? Policja nam powie czy żyje czy nie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy chciałbys przejąć jego domeny - bo ja nie :rolleyes: obawiałbym sie złych powiązań i że ludzie pomysla o jakimś związku.

Nie wczuwałem się już później w sprawe bo uważam że zaangazowanie się osób postronnych bez zaangazowania osób poszkodowanych mija się z celem.

Co do tych samobójstw - spoko looz jak popełni a był nieletni to możecie zwrócić się do rodziców - dostaną akurat z zusu na pochowanie to będa mogli oddać.

Więc nie powinniście sobie dawać na luz - oczywiście poszkodowani - ci co nie są raczej mogą obserwować i doradzić.

Mnie też dziwi fakt że ludzie dają się tak oszukać. Ja np. czy sprzedaje czy kupuje tego typu rzeczy, zawsze wystawiam fakture bądź chce ją mieć. Bo np. wyobraźmy sobie sytuacje w ktorej dokonujemy sprzedaży uczciwie a nie księgując jej zostawiamy na siebie swojego rodzaju haczyk - a dla świetego spokoju warto zadbać o wszelkie formalności.

Ogólnie dziwi mnie też fakt cen tych domen - ja chętnie oddam z 50 w takich cenach z pr 1-2 :) i site: 1.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile zarobił na swoich oszustwach, jak dotąd padały kwoty od 200zł do ponad 3000zł. Dziwię się poszkodowanym, że nic z tym nie robią. Mnie tylko raz ktoś oszukał na śmieszne 30zł - raz, że kwota śmieszna a dwa przestępstwo to chyba minimum 250zł. Ale ktoś kogo walnął na 3k? dla samej własnej godności przeszedłbym się na policję i pokazał oszustowi, że nie ze mną te numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności