Skocz do zawartości

Pierwsi zarobią najwięcej


kijan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakoś mnie to nie przekonuje, niektórzy [nawet w PL]tyle co NR.1 w tym PP zarabiają jednego dnia na Google AdSense.

A co to AdSense jakiś monopolista.. :) Czy wszyscy muszą tam zarabiać? Nie wiem, ja również podchodzę to tego przedsięwzięcia z dystansem, co nie znaczy, że od razu wróże mu jakąś klapę, jak na razie start mi się podoba, zobaczymy co z tego wyniknie, a tak po za tym ktoś się doczytał kiedy ma być już jakiś start tego programu?

Zobaczcie bo to naprawdę istna beczka śmiechu z całego otwieramy.pl i nie tylko.

Pierwsi śmieją się najwięcej.... ale czy to nie jest przypadkiem wykorzystywanie cudzego marketingu :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie musze zgodzić:-)

I tak jesli masz pare k uu na dzien na serwisie to lepiej wyjdziesz na miesiac w google :-)

Jaka tematyka i jaki serwis?

Powiedzmy ze ''zarabianie w internecie'' :-)

Sam ostatnio dopisałem sie i zrobiłem precla na ten temat otwieramy.ORG

Gdzie bede umieszczał newsy na temat otwieramy.pl. Zobaczymy co z tego wyniknie w połowie Października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! jeszcze nie widziałem aby MCI inwestował w coś co w dłuższym lub krótszym okresie czasu nie przyniosło zysków, w tym projekcie mają 33,3%. Samo to może być pewnego rodzaju potwierdzeniem poważnego podejścia.

@mrtn - pokaż mi drugą tak aktywną grupę młodych i chętnych zarobić wyposażonych w internet niekoniecznie z wielką wiedzą osób jak tą która jest skupiona wokół CNEB. Pokaż mi drugą taką grupę która tak małym nakładem pracy po Twojej stronie zrobi ci wokół projektu taki szum - to raczej przemyślana strategia niż "wtopa". Szanuję Twoje wypowiedzi ale tu możesz się mylić. W każdym razie któryś z nas się myli :) Może kiedyś o tym pogadamy.

Pierwszy krok przedsięwzięcia został zrobiony. Teraz możemy się mocno zdziwić, jak okaże się, że umowy zostaną podpisane z najlepszymi wydawnictwami w Polsce, a wtedy przejdą do drugiego etapu czyli faktycznie pozyskiwania klientów zamawiających publikacje.

Trzymam kciuki za akcję - myślę, że w dłuższej perspektywie (kiedy ludzie przyzwyczają się do czytania z ekrany nie tylko Onetu) bądą o parę kroków do przodu przed tymi, którzy się zorientują, że na publikacjach on-line można sporo zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie doceniają Złotych Myśli, ok !!! A teraz w Onepressie widzę dużo ebooków i materiałów audio, wideo. Genialnym pomysłem byłaby możliwość wprowadzania materiałów przez każdego i robić np. płatne artykuły. To by sprawiło, że wielu specjalistów zacznie pisać i dzielić się wiedzą, a za kilka lat te darmowe informacje z sieci mogą być nieaktualne, bo nikt od kilku lat nie będzie chciał pisać za free.

Ciekawe, czy taka będzie przyszłość Internetu a może wszystko będzie za free? :) Zobaczymy.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najdalej za dwa-trzy tygodnie rozpoczniemy

kolejny etap i finalne odliczanie do startu platformy,

która może dzięki pomocy Partnerów, zmienić oblicze

polskiego Internetu.

Kolejny etap, za 2-3tygodnie i wtedy odliczanie? Czyli co jak dobrze pójdzie, to start początkiem przyszłego roku?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrtn - pokaż mi drugą tak aktywną grupę młodych i chętnych zarobić wyposażonych w internet niekoniecznie z wielką wiedzą osób jak tą która jest skupiona wokół CNEB.

na przykład to forum w ciągu ostatnich 2 lat -> zyski ludzi którzy się tu uczyli - (nie koniecznie udzielali) z pewnościa przekraczają o rząd czy nawet dwa wielkości to co zarabiacały cneb i okolica.

Pokaż mi drugą taką grupę która tak małym nakładem pracy po Twojej stronie zrobi ci wokół projektu taki szum - to raczej przemyślana strategia niż "wtopa".

A ja znając osobiście Bartłomieja Roszkowskiego (Prezes Zarządu NetPress Digital) śmiem twierdzić, że jednak denne spamowanie nie było w ich intencjach.

Pierwszy krok przedsięwzięcia został zrobiony. Teraz możemy się mocno zdziwić, jak okaże się, że umowy zostaną podpisane z najlepszymi wydawnictwami w Polsce, a wtedy przejdą do drugiego etapu czyli faktycznie pozyskiwania klientów zamawiających publikacje.

TO nie jest takie proste - akurat Bartek z nterpess ma szansę, ale nie zapominajmy, że o pierwszych to już dzisiaj prawie nikt nie pamięta (Netscape, Altavista, CompuServe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrtn - pokaż mi drugą tak aktywną grupę młodych i chętnych zarobić wyposażonych w internet niekoniecznie z wielką wiedzą osób jak tą która jest skupiona wokół CNEB.
na przykład to forum w ciągu ostatnich 2 lat -> zyski ludzi którzy się tu uczyli - (nie koniecznie udzielali) z pewnościa przekraczają o rząd czy nawet dwa wielkości to co zarabiacały cneb i okolica.

Mrtn - to forum nie zrobi ci takiego szumu jak grupa CNEB. Tu każdy wymieniasz informacje wewnątrz, CNEB ma znacznie większą siłę przekazu globalnego. PiO i blogi pozycjonerów czytają osoby zainteresowane pozycjonowaniem, CNEB wychodzą znacznie poza swój krąg.

Pokaż mi drugą taką grupę która tak małym nakładem pracy po Twojej stronie zrobi ci wokół projektu taki szum - to raczej przemyślana strategia niż "wtopa".
A ja znając osobiście Bartłomieja Roszkowskiego (Prezes Zarządu NetPress Digital) śmiem twierdzić, że jednak denne spamowanie nie było w ich intencjach.

Może warto byłoby go zapytać. Ale popatrz na to z tej strony - skoro zaczęli sprzedawać publikacje Złotych Myśli to chyba nie sądzili, że nie zrobi się z tego szum w CNEB. Nie wiem co było intencją Pana Bartłomieja, ale wyszło tak jak wyszło i nie nazywałbym tego dennym spamowaniem. Mieli oczywiście problemy (część userów spamowała z refem), i o to im nie chodziło, ale uzyskali tez dzięki temu szum medialny - a to już, śmiem twierdzić, było zamierzone.

Pierwszy krok przedsięwzięcia został zrobiony. Teraz możemy się mocno zdziwić, jak okaże się, że umowy zostaną podpisane z najlepszymi wydawnictwami w Polsce, a wtedy przejdą do drugiego etapu czyli faktycznie pozyskiwania klientów zamawiających publikacje.
TO nie jest takie proste - akurat Bartek z nterpess ma szansę, ale nie zapominajmy, że o pierwszych to już dzisiaj prawie nikt nie pamięta (Netscape, Altavista, CompuServe

No to już wszystko w rękach zarządzających.

Ktoś tam wyżej pytał o osobę która to firmuje nazwiskiem: bez przesady kolego, z Google nie umiesz korzystać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności