Skocz do zawartości

POZYCJONER.ORG na sprzedaż :(


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niech Pan Fahofiec pokaże co jest na sprzedaż, bo jak na razie to chyba to co widać:

- domena

- 3 artykuły + polityka prywatności,

- szablon (jeżeli go wliczać w cenę... bo za wiele grafiki tam nie ma, tabele)

Za to co widać to cena Xanna i tak wygórowana...

A jak Pan Fahofiec nie ma czasu to niech wystawi na allegro za 1zł.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję

- domenę pozycjoner.org (stosunkowo stara i silna pod względem SEO, nigdy nie miała żadnych kar, dobrze znana w środowisku pozycjonerów),

- wszystkie oficjalne pliki serwisu,

- wszystkie robocze i tymczasowe pliki (np. brakujące podstrony), których nie zmogłem wykończyć,

- oryginalne pliki szablonu graficznego warte kilkaset złotych (PSD, HTML, czcionki),

- prawa autorskie do wszystkich artykułów,

- (ewentualnie) kompletne forum dyskusyjne)

i artykułów jest więcej niż 3, szablon - wszystkie zaprojektowane podstrony nie są opublikowane, w ofercie takze forum dyskusyjne.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie przyłącze się do licytacji...

Ale najbardziej by mnie zabolało to gdyby ten serwis został zamieniony na precelek...

Coś co ma wysoką metorykę nie może od tak umrzeć :D

Dlatego chciałbym by ten serwis został kupiony przez panów adminów z PiO - zapewnią oni najprawdopodobniej utrzymanie serwisowi w podobnej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcecie kupić serwis z nullowanym forum? Przecież to forum podpięte pod serwis i postawione na IPB jest z warezu.

Sama licencja IP.Board kosztuje 149,99$ ( ~ 410zł ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcecie kupić serwis z nullowanym forum? Przecież to forum podpięte pod serwis i postawione na IPB jest z warezu.

Sama licencja IP.Board kosztuje 149,99$ ( ~ 410zł ).

Nie jest sciągnięte z warezu, ale częściowo masz rację, bo korzystam z licencji znajomego. Ale zakup licencji bądź zmiana skryptu na darmowy to nie problem.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest sciągnięte z warezu, ale częściowo masz rację, bo korzystam z licencji znajomego. Ale zakup licencji bądź zmiana skryptu na darmowy to nie problem.

Nie pogrążaj się ;-) O czym bo o czym, ale o IPB wiem trochę więcej od Ciebie.

Mam Ci pokazać dowód i Cię ośmieszyć?

btw.

Ale zakup licencji (...) to nie problem.

W cenie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogrążaj się ;-) O czym bo o czym, ale o IPB wiem trochę więcej od Ciebie.

Mówię szczerze i uczciwie.

Wielokrotnie rozważałem zakup licencji, ale jak wspomniałeś jest trochę za droga, więc cały czas odkładałem to na później. Poza tym jak już pisałem w 1. poście - zakup forum jest opcjonalny, jak kogoś nie stać na licencję lub zmianę skryptu - może nie kupować.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest sciągnięte z warezu, ale częściowo masz rację, bo korzystam z licencji znajomego.

Drogi kolego, nigdy, ale to nigdy nie spotkałem się, że w plikach IP.Board ( tych oryginalnych! ) stopka forum jest modyfikowana. I to w taki sposób jak w skryptach, które się ściąga z warezu. I na pierwszy i na drugi temat coś wiem.

Naprawdę masz nulla.

Dowód:

Twoja stopka:

www.ipslink.pl/pomoc_invision/pozycjonerorgnull.png

Legalna stopka:

www.ipslink.pl/pomoc_invision/ipbipslinkpl_licencja.png

Mówię szczerze i uczciwie.

Wielokrotnie rozważałem zakup licencji, ale jak wspomniałeś jest trochę za droga, więc cały czas odkładałem to na później. Poza tym jak już pisałem w 1. poście - zakup forum jest opcjonalny, jak kogoś nie stać na licencję lub zmianę skryptu - może nie kupować.

Niech Ci będzie. Akurat to Cię nie tłumaczy dlaczego masz nulled.

Przepraszam Cię jeśli pisałem zbyt ostro, moje posty nie miały takiego celu by Cię obrazić bądź urazić. Chciałem tylko uściślić sprawę forum i licencji.

Szczerze i uczciwie powiem, że jak przeczytałem ogłoszenie o sprzedaży rozważałem zakup, ale takie podejście do mojego ukochanego IPB :D zniechęciło mnie. Skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności