Skocz do zawartości

Wieżowiec w Dubaju ma już 555 metrów i rośnie


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

Samochody się im już znudziły,, :)

https://forum.e46fanatics.com/showthread.ph...44&page=501

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińska Republika Ludowa jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa, także ja by się nie podniecał arabskimi osiągnięciami

Paranoja , gdyby budynek w którym pracuje miał 900 metrów wysokości to z ostatniego piętra na parter miałbym dalej niż z domu do budynku firmy :)

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to po co oni buduja takie wysokie budynki..chyba nikt mi nie powie ze taniej wybudowac taka wysoka wieze niz na odpowiednio wiekszej powierzchni budynek paropietrowy (a to ze juz nie bedzie w centrum to inna sprawa). Tylko czekac az jakis samolot w niego uderzy...Mi sie nie podoba taka konstrukcja, niechcialbym pracowac na najwyzszych pietrach (moze wejsc i zobaczyc widok to tak, ale nie pare godzin dziennie siedziec w biurze pareset metrow nad ziemia).

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki budynku robią wrażenie!

..ale co z tego na pulpit się nie mieszczą :D

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności