Skocz do zawartości

Wciągająca zabawka


Adam Krywko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kurrrrrrrrrrrna

jak oni to robią ze mają 8000pky, przeciez w granicach 5000 juz konczy sie gra

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje o bana dla autora tematu bądź chłostę :) Straciłem ładnych pare godzin przez tą gierke. Najlepszy wynik to ponad 2k :(...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiesz jak to zrobić samemu poszukaj filmików na youtube.

brutal

heh

tak przypuszczałem że to Score za "send to next level" ale watpliwa przyjenosc grania , ja jestem zwolennikiem Cywilizacji gdzie wszystko sie robi pomału ;-)

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przypuszczałem że to Score za "send to next level" ale watpliwa przyjenosc grania , ja jestem zwolennikiem Cywilizacji gdzie wszystko sie robi pomału ;-)

Z przyspieszania czasu można wyciągnąć max. 500 - 1500 pkt. reszta to normalne punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyspieszania czasu można wyciągnąć max. 500 - 1500 pkt. reszta to normalne punkty.

a skad mozna w/g ciebie wiecej?

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy odpowiednich działeczkach szybko rozwalasz :) i czasem są bonusiki. Czasem chyba mozna zdobyć więcej niż +1500 chyba bo tyle to mi się na plus udało zrobić a nie gram za szybko. Na koniec już nawet nic nie wciskam więcej wyłazi niż chce.

Probowałem też sprzedazy działek - i posiadania wiekszej kasy :) - lecz za szybko sprzedałem, zapomnialem o ostatnim masakrycznym poziomie i mi robaczki uciekły :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności