Skocz do zawartości

Jaki system wymiany linków ?


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jaki rodzaj dystrybucji linków jest lepszy ?

Czy lepszy jest system wymiany linków stałych czy lepszy rotacyjny ?

Moje pytanie nie dotyczy określonej firmy tylko raczej idei i sposobu dystrybucji i wymiany linków.

Uzywam obydwu metod na rożnych systemach i moje subiektywne oceny wskazują na to ze i obie metody są skuteczne.

A jakie są wasze opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się umiesz obsługiwać rotacyjnymi to możesz się pobawić.

Jak się g**** na pozycjonowaniu znasz (a raczej odkąd cię obserwuję na forum raczej wątpie w te stwierdzenie) to możesz dać sobie spokój i skorzystać z linków stałych.

Co do skuteczności wypowiadać się nie będę a moja wypowiedź jest nastawiona bardziej pod początkujących w branży SEO niż pod ciebie :)/

Pozdrawiam

P.S Osobiste odczucia,wole linki stałe (ciekawe jaki system krąży w mojej głowie B) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba typy tak samo dobre.

e-weblink, linkor, carramba - rotacyjne linki dzialaja szybciej bo od razu pojawiaja sie w pelnej mocy.

linkme - linki stale dzialaja wolniej, wiec potrzebujesz jakies 2-3 miesiace na sprawdzenie systemu.

Patrzac na to forum, wszystkie 4 systemy dzialaja. Nawet posiadajaca malutko domen carramba dziala.

generalnie, wg mnie systemy powinny byc uzywane, zeby pokonac ostatnie 5-15 pozycji.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze systemy powinniśmy stosować do tzw. dopieszczenia pozycji - czyli wtedy gy nie możemy już przebić się wyżej lub chcemy pozycję umocnić.

Faktycznie rotacyjne działają znacznie szybciej i z większą mocą, jednak wahania na pozycji mogą występować znaczne, szczególnie na początku. Systemy są silne i zalecane raczej do starszych domen.

Systemy linków stałych, jeśli tylko są dobrze prowadzone, działają wolniej jednak efekty są znacznie trwalsze i uzyskane pozycje stabilniejsze. Świetnie nadają się dla witryn świeżych gdzie zaczynany pozycjonowanie i potrzebujemy stopniowo zwiększać ilość linków.

Jak widzisz wszystko zależy od tego co potrzebujemy zrobić i z jaką domeną. Dobrym rozwiązaniem wydaje się (właśnie zaczynam testy) stosowanie 2 systemów jednocześnie. Linki rotacyjne pozwolą na szybką indeksację witryny, linki stałe będą dawać równomierny przyrost mocy na domenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz wszystko zależy od tego co potrzebujemy zrobić i z jaką domeną. Dobrym rozwiązaniem wydaje się (właśnie zaczynam testy) stosowanie 2 systemów jednocześnie. Linki rotacyjne pozwolą na szybką indeksację witryny, linki stałe będą dawać równomierny przyrost mocy na domenę.

ja stosuje to z powodzeniem.

rotacja - na pozycjonowane wczesniej frazy

linkme - na nowe podstrony, ktore pozycjonuje.

dziala dobrze.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności