Skocz do zawartości

Jakich imion jest najwięcej na PiO


Maximus Marius

:)  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zamykamy ten wątek?

    • Bezwzglednie tak
      8
    • Wzglednie tak
      4
    • Łapy precz od tej wartościowej dyskusji
      8
    • Jestem Mariusz
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ciekawe są te nieliczne szczytowania Mariusza

hehe, ale za to jakie efektowne :)

Pozdrawiam,

Mariusz.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens; lepiej byście się zajęli stawianiem zaplecza, albo kupowaniem ode mnie voucherów zamiast gadać o pierdołach ;)

Nikt nie obiecywał że wszystkie wątki będą miały większy sens ;)

Ten ma trochę taki mały sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat zaczął sie robic, to może tak:

Ja ma na imię Gerard, lubie muzyke i filmy. Moim ulubionym zespołem jest Keli Famili chetnie wymienię się naklejkami i plakatami. Po za tym ucze sie w Gimnazjum nr.1 w Pokemonowie. :)

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puławy/Nowa Aleksandria :)

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności