Skocz do zawartości

Najskuteczniejszy polski system


Colin

Który system jest według ciebie najskuteczniejszy?  

452 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który system jest według ciebie najskuteczniejszy?

    • Carramba.net
      4
    • e-WebLink.com
      67
    • GeoLink.pl
      2
    • Linki24.pl
      3
    • LinkMe.pl
      51
    • Linkor.pl
      14
    • LinkORN.pl
      12
    • LinkSystem.pl
      0
    • Linkuj.pl
      3
    • LinkujPro.pl
      6
    • Linkus.pl
      1
    • LiveLink.pl
      7
    • PowerLink.pl
      7
    • Inny
      39


Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie przeszkadzają Twoje opinie tylko nie zachowuj się jakbyś miał wyłaczność do forum. Jeśli chodzi o dyskusje o SEO to pozwolę sobię brać udział w tych wątkach dyskusji, które wydają mi się interesujące. Jeśli zamierzasz komuś dyktować w jaki sposób ma korzystać z forum to założ własne - jestem przekonany, że będzie cieszyć się ogromną popularnością oraz wdzięcznością użytkowników za to, że wyręczasz ich i decydujesz za nich o czym im wolno pisać a o czym nie :-)

banner.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Jak narazie zaden system nie rozwiazal problemu linkowania nia "nie swoja" strone. Mysle ze takie usprawnienie juz dawno gdzies powinno byc wprowadzone.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko kwestia konkurencji która nadchodzi. Admini niektórych systemów będą musieli przestać traktować strony użytkowników jako własne zaplecze.

Ba zadziwiająca jest ta pazerność w niektórych systemach gdzie admini zyskują zróżnicowane ip i domeny a biorą sobie do tego "prowizję" która wynosi znaczną część wszystkich linków w danym systemie w zależności od ilości klientów na pozycjonowanie.

Oczywiście polecam testy np. użycie jako anchora frazy która nie występuje w google na miesiąc i sprawdzenie w ten sposób ile dajemy a ile zyskujemy ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy system rozkłada linki na stronach, wiec jego skuteczność w dużej mierze tylko od stopnia zaindeksowania stron. jak w systemie są wiki albo dmozy, które mają site kilkanaście tysięcy, to to jest tylko zaśmiecanie systemu. Większosć linków nigdy nie bedzie zaindeksowana.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma miliony punktów w każdym systemie, to zawsze każdy system będzie skuteczny.

A to, że ktoś ma kilka tysięcy punktów czy mnie i pisze, że system jest nieskuteczny to sam sobie odpowiada na pytanie.

Systemy są po to, żeby kilka osób zbierało moc a nie plebs.

gzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty mi coś aby czegoś nie suponujesz ?

:)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już czas dodać do sondy opcje "seo.net.pl" bo to bardzo młody ale dynamicznie rozwijający się SWL w Polsce :D

sporo czytalem ostatnio na forach i blogach opinii o SWL i wiekszosc osób jest zgodna ze obecnie w Polsce liczą się najbardziej i najskuteczniej:

- e-weblink.com (dynamic)

- seo.net.pl (dynamic)

- linkme.pl (stałe SWL)

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki że nie do końca na temat ale mam pytanie...

mam serwis postawiony na Wordpress'ie pod który podłączyłem SWL. Dwa tygodnie temu zainstalowałem plugin tłumaczący mój serwis na kilka języków (korzysta z Google Translatora). Fajna sprawa bo mam teraz całkiem sporą ilość wejść pochodzących z innych krajów, no i site strony powiększył mi się o ilość nowych języków. Ale dopiero wczoraj zauważyłem, że translator tłumaczy również linki z SWL - co chyba nie jest zgodne z regulaminem. Dlatego chciałbym aby w tej sprawie wypowiedzieli sie właściciele systemów. I jeśli ktoś wie jak zablokować możliwość tłumaczenia linków z SWL to proszę o podzielenie się swoją wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności