Skocz do zawartości

Odstąpienie od umowy za przedłużenie domeny


EDDY

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, czy mam prawo odstąpić od umowy w terminie do 10 dni od daty zakupu/przedłużenia domeny?

Na zasadzie odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów.

W regulaminie Onetu jest taki punkt:

§ 8. p. 1

:) odstąpienia od Umowy w terminie 10 dni od daty zamówienia usługi w Onet.pl. Jeżeli usługa została aktywowana za zgodą Użytkownika w trybie natychmiastowym, to dziesięciodniowy termin, o którym mowa powyżej nie będzie miał zastosowania, na mocy ust.7.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. O odstąpieniu użytkownik poinformuje Onet.pl wysyłając listem poleconym na adres siedziby Onet.pl, oświadczenie stanowiące załącznik do OWU

Mnie interesuje konkretnie umowa z az.pl, ale tam nie ma ani słowa o odstąpieniu od umowy, więc obowiązuje zapis ogólny.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy mam prawo odstąpić od umowy w terminie do 10 dni od daty zakupu/przedłużenia domeny?

Kupiłeś ciastko, zjadłeś je, czy uważasz, że masz prawo jeszcze przez 10 dni odstąpić od umowy kupna/sprzedaży tego ciastka? :)

Z domenami jest tak jak z tym ciastkiem, w momencie zakupu/rejestracji "zużyłeś" i nie ma od czego odstępować!

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim odpowiedzą, to minie mi termin. Wysłałem odpowiednie pismo do az.pl i zobaczę co zrobią.

zadzwoń... napewno rozmowa 10 dni nie będzie trwała :)

https://www.az.pl/kontakt-az.pl.html

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena .net

A ile tego zarejestrowałeś? :)

Zapomnij, rejestrator płaci bez możliwości zwrotu kasy w chwili rejestracji, dlatego rejestracja się "zużywa" - w gruncie rzeczy płacisz jakby opłatę instalacyjną (czyli usługa niematerialna została wykonana zgodnie z zamówieniem i co tu zwracać?), a delegację domeny właściwie masz już gratis na rok/dwa.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zjadłeś banana zwracasz skórke i chcesz zwrotu kasy za całego banana ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności