Skocz do zawartości

Next. Magazyn komputerowy.


Sairam

Rekomendowane odpowiedzi

Bauer na 24 września ogłosił premiere swego nowego pisma. Magazyn ma byc skierowany do specjalistow branzy IT, programistow i calej reszty dla ktorej PC to nie tylko onet, czy pasjans.

Mieliscie okazje zobaczyc jak sprawa wyglada w rzeczywistosci? Niestety, pólki suwalskiego empiku nic w tym temacie nie wiedzą.

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj kupiłem, bo tanio (7.90) i nic specjalnego. Pare przydatnych programów, m.in Linux Slackware. Reszta to co w kazdej przeciętnej gazecie. Troche testów procesorów, pare słów na temat Win Vista itp. Pierwsza częśc poradnika o budowie domowego serwera. Naprawde nic ciekawego

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie że magazyny komputerowe to już przeszłość.

Biorę taki do ręki i czytam te same newsy, które miesiąc temu przeczytałem w sieci.

Jak nie miałem internetu to skupowałem masowo pcformat czy cda, ale zdaje się, przynajmniej dla mnie, odeszły one w zapomnienie. :P

Chociaż to pismo ma być niby dla specjalistów...

... ciekawe czy dają ramki z trudnymi terminami typu php, ftp :)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sz3lo, Nie do końca zgodziłbym sie z Tobą, że magazyny to przeszłość. Prasa specjalistyczna to nie tylko swieze informacje. Istotnym elementem sa wszelkiej masci wywody ekspertow, analizy, poradniki. Jasne, wiekszosc z tego mozna znalezc w sieci, na branzowym stronach, forach internetowych, czy blogach... ale czasopismo pozwala na zapoznanie sie z tym wszystkim w jednym miejscu. Gwarantuje takze zdecydowanie (przynajmniej zazwyczaj) wiekszą rzetelnosc artykulow. Z publikacjami w necie roznie bywa.

Poza tym jak zabrac portal branzowy do klopa? Ponoc laptop trzymany na kolanach zabija plemniki :D

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak zabrac portal branzowy do klopa? Ponoc laptop trzymany na kolanach zabija plemniki ;)

:D nowa metoda antykoncepcji :)

jak czytałem to miałem właśnie lapka na jajkach (bo leżę)...

długo to tak trzeba trzymać żeby zadziałało? :):)

rOOt

fasttony.es - reklama na facebook.com

Aplikacje facebook - tworzenie aplikacji na facebook.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierowe pismo papierowe dla zaawansowanych to pomyłka. Fachowcy są biegli w googlowaniu, czytaniu serwisów polskich i zagranicznych. Dodatkowo wszelkie testy sprzętu można znaleźć np. na pclab.pl. Tam są poważni redaktorzy (znani też z pism komputerowych), którzy piszą dobre teksty.

W mojej ocenie powinni zrobić tylko e-wydanie (jeśli już ma być forma czasopisma), albo portal tematyczny.

Argument, że czasopismo podaje wszystko w jednym miejscu jest trochę (jak dla mnie) chybiony. Od czegoś mamy czytniki RSS, nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sz3lo, Nie do końca zgodziłbym sie z Tobą, że magazyny to przeszłość. Prasa specjalistyczna to nie tylko swieze informacje. Istotnym elementem sa wszelkiej masci wywody ekspertow, analizy, poradniki. Jasne, wiekszosc z tego mozna znalezc w sieci, na branzowym stronach, forach internetowych, czy blogach... ale czasopismo pozwala na zapoznanie sie z tym wszystkim w jednym miejscu. Gwarantuje takze zdecydowanie (przynajmniej zazwyczaj) wiekszą rzetelnosc artykulow. Z publikacjami w necie roznie bywa.

Mówiłem to trochę na swoim przykładzie. Kiedyś byłem zawziętym czytelnikiem pisemek komputerowych.

A dzisiaj wchodzę sobie na przykład na https://pclab.pl/, czytam recenzje sprzętu, często w dniu premiery. Teksty wcale nie stoją na gorszym poziomie. Ot, zostając już przy Labie - jest wielu redaktorów, którzy w przeszłości pojawiali się na łamach takich czasopism jak Chip czy Enter. Poza tym z gazetą raczej sobie nie pogadasz, a tutaj mogę jeszcze dopytać autora w komentarzach do artykułu, podyskutować z nim. :D

Oczywiście wcale czasopism, ani tym bardziej (i broń boże) słowa pisanego, nie próbuję tępić. Po prostu dla mnie internet stał się dużo lepszą alternatywą, nawet kosztem plemników. :)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak zabrac portal branzowy do klopa? Ponoc laptop trzymany na kolanach zabija plemniki ;)

:jezyk1: nowa metoda antykoncepcji :)

jak czytałem to miałem właśnie lapka na jajkach (bo leżę)...

Kurde ja tez :P i wlasnie zdjolem :P

Chodzi o ciepło, myślisz że dlaczego nie masz jąder w ciele tylko Ci wiszą, żeby plemniki miały odpowiednia temperaturę :]

Kurde czliowiek wchodzi na PiO i dowiaduje sie roznych ciekawych rzeczy :rolleyes:

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam reki do usmiercania prasy nie przyloze. Tematyczne serwisy netowe czytam nalogowo, ale od czasu do czasu trzeba tresci poczuc tez w dloni. IMO czasopisma specjalistyczne i internet jeszcze przez dlugie lata beda stanowily niezalezne byty.

I pamietajmy, lapy z kolan! Plemnik też człowiek :jezyk1:

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności