Skocz do zawartości

Next. Magazyn komputerowy.


Sairam

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o ciepło, myślisz że dlaczego nie masz jąder w ciele tylko Ci wiszą, żeby plemniki miały odpowiednia temperaturę :]

No wlasnie, czlowiek sie dostosowuje do warunków - dlatego murzynki maja dlugie nogi, bo u nich tam mega nagrzana ziemia... Widział ktos niskiego murzyna? :jezyk1: heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Poza tym jak zabrac portal branzowy do klopa? Ponoc laptop trzymany na kolanach zabija plemniki :P

:jezyk1: nowa metoda antykoncepcji :)

jak czytałem to miałem właśnie lapka na jajkach (bo leżę)...

Kurde ja tez :P i wlasnie zdjolem :P

Chodzi o ciepło, myślisz że dlaczego nie masz jąder w ciele tylko Ci wiszą, żeby plemniki miały odpowiednia temperaturę :]

Kurde czliowiek wchodzi na PiO i dowiaduje sie roznych ciekawych rzeczy :rolleyes:

Mało tego, temperatura torby nie rośnie głównie od temperatury laptopa ale dla tego że często jak siedzimy z laptopem na kolanach to mamy złączone nogi i to powoduje głównie wzrost temp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo faktycznie nie wyroznia sie spośród magazynow komputerowych. Kupilem dzis po poludniu, 10 min na przejrzenie i do szafki. Jedyny wiekszy plus jaki stwierdzam, to mala ilosc reklam, ale to sie zapewne wkrotce zmieni. O ile numer zapowiadany na 24 pazdziernika rzeczywiscie ujrzy swiatlo dzienne.

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kupiłem, dobra reklama robi swoje,

nic nowego się nie dowiesz, jak masz internet

Stwor - tak sie zastanawiam, czy "Olipijskie" w anchorze w Twoim podpisie to zamierzony błąd, czy też robisz sobie krecią robotę... :)

Przepraszam za OT

⇅ Sprawdź czy nadal jest zielono u Ciebie i konkurencji poprzez nowoczesne monitorowanie pozycji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jest :) jak dobrze pójdzie to znajdzie się jeden sensowny arta na całe wydanie

Dokładnie tak. Właśnie w tym miesiącu nie przedłużyłem prenumeraty. Za to postanowiłem zacząć do niego pisać :-) Wysłałem konspekt pierwszego artykułu ale jakoś jeszcze nie dostałem odpowiedzi.

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tam reki do usmiercania prasy nie przyloze. Tematyczne serwisy netowe czytam nalogowo, ale od czasu do czasu trzeba tresci poczuc tez w dloni. IMO czasopisma specjalistyczne i internet jeszcze przez dlugie lata beda stanowily niezalezne byty.

I pamietajmy, lapy z kolan! Plemnik też człowie :aniolek: czesc też mam ale jest tak jak gadacie kiha nie skanowałem jeszcze anty wiralem ale myślę ze są tam zarazy

mam wszystkie pc Formaty od 03.2006do 10 .2007 na HDD i wczoraj skanowałem całe dyski mam około 500Gb na gruntowym skanie znalazłem 17 trojan i 6 innyh robaki reklamiarze itp ito w archiwach exe odszukałem te nośniki i na płytach sa więc były już zarażone jak kupiłem gazety skanowałem avastem pro więc po co kupować te głupie gazety jak też sa z świństwami jak w necie a Next jest podobnie napisany jak pc format przyznajcie naaaaaarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:aniolek: czesc też mam ale jest tak jak gadacie kiha nie skanowałem jeszcze anty wiralem ale myślę ze są tam zarazy

mam wszystkie pc Formaty od 03.2006do 10 .2007 na HDD i wczoraj skanowałem całe dyski mam około 500Gb na gruntowym skanie znalazłem 17 trojan i 6 innyh robaki reklamiarze itp ito w archiwach exe odszukałem te nośniki i na płytach sa więc były już zarażone jak kupiłem gazety skanowałem avastem pro więc po co kupować te głupie gazety jak też sa z świństwami jak w necie a Next jest podobnie napisany jak pc format przyznajcie naaaaaarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:aniolek: no tak przy standardowym nic niema ale okarze sie przy skanie arciwów może programisci z (NEXTA) lepiej się postarali od kolegów z pc formatu Ja czasem jestem Upierdliwy i uwierzcie przeskanuje archiwa i nie tylko antywirrem ale innymi aplikacjami i potem ocenię pod względem Bezpieczeństwa bo ja HAKERÓW nie chcę niemam ochoty się znimi bawić raz miłem już wirus zniszcztł dane jak sprawdzę to się odezwię mam nadzieje że ktoś też się tym zajmie mile widziane odpowiedzi ----nArkAAA----
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności