Skocz do zawartości

[poszukuje] Mieszkanie Szczecin do wynajecia 2, 3 pokojowe :)?


kubap10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam poszukuje mieszkania w szczecinie do wynajecia 2, 3 pokojowe, moze chce ktos ktos z forumowiczow PiO :P wynajac

Oj chyba w złym momencie zacząłeś szukać. W tej chwili następuje najazd studentów i trudno znaleźć choćby pokój. Taki mały przykład: kuzyn dał ogłoszenie o wynajmie pokoju na infoludku po 3h miał ponad 30 telefonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty Bełcik pewno szukasz za 300 zł ;). Mieszkania są i to pełno - kwestia ceny :). 2-3 pokoje za 1000-1400 znajdziesz. Więc nie problem jest znaleźć mieszkanie - ale problem jest znaleźć mieszkanie za 50% ceny rynkowej wynajmu.

Może lepiej jak kolega napisze jakiego typu ma oczekiwania co do mieszkania 2-3 pokoje i ceny.

Ps. Bełcik bo jak zgłaszasz się TY to mówią że mieszkań brak - szczeg. w moim rejonie :). Za blisko miałbyś do szkoły :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Lublinie szukam za 1,4 i też ciężko. Jak już podpiszesz umowę z biurem na 50% ceny wynajmu to okazuje się, że oferta nie aktualna ... taka zabawa :)... wkurzę się to wezmę kredyt i kupie sobie mieszkanko koło szooka i będę mu dode puszczać wieczorami :(

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beldzio to ja ci za 1,5 k znajde na jutro troszke ofert :).

poproszę :( byle nie na jakims wypizdowie w stylu prawobrzeza (pozdro dla Kazura i Tomka) czy warszewa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook ja tez szukam takiego 1k 1.5k i niema nic, wiem ze teraz jest ciezko, mialem juz mieszkanie 3 miesiace temu wynajete ale mnie w balona zrobili, te 2,3 pokoje byle by bylo. bo jak narazie to nie mam gdzie mieszkac :) szook mam nadzieje ze uruchomisz te twoje znajomosci :(... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak ostatnio dla znajomych szukaliśmy w Kontaktach to znalazła w tydzień, akurat kawalerke ale z opłatami 650 zł na 9 maja.

Zerkaliście do kontaktów ? za ogłoszeniami. Tam jest zawsze masa ogłoszeń.

1.

SZCZECIN - wynajmę 3-pokojowe mieszkanie, przy ul. Bohaterów Warszawy, parter. Tel. 0-602 674-013. p004(00ST)p006

2. SZCZECIN centrum, wynajmę kawa- lerkę, cena 800 zł plus kaucja i liczniki. Tel. 091 488-3871. p004(11112AW)p006

3. SZCZECIN centrum, kawalerka przy Galaxy, umeblowana, lodówka, domofon, kablówka, cena 850.000 zł plus kaucja (czynsz wliczony). Tel. 0601 560-868. p004(11109AW)p006

4. SZCZECIN os. Kaliny, wynajmę kawa- lerkę częściowo umeblowaną. Tel. 0660 079-695. p004(11119AW)p006

5. Szczecin - do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe, 70 m kw., nowe, ul. Kusocińskiego, obok Uniwersytetu Szczecińskiego. Tel. 0504 443-229. - (0919EMbr051.)

6. Szczecin - Pogodno, ładne mieszkanie 56 m kw, na nowym osiedlu, wysoki standard, częściowo umeblowane, parter, z balkonem, miejsce postojowe. Cena 1050 zł plus czynsz. Tel. (091) 834-6451. - (0924DMatb001)

Ogólnie jest tego pełno i jestem przekonany że w tych cenach za pomocą gazety Kontakt znajdziecie w tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności