Skocz do zawartości

[poszukuje] Mieszkanie Szczecin do wynajecia 2, 3 pokojowe :)?


kubap10

Rekomendowane odpowiedzi

Szook - z kontaktem to ja juz ponad tydzien szukam, wstaje o 6 kupóje dzwonie i sie umawiam, gdy jade na miejsce jest kolejka az na ulice !! pozniej wlasciciel mowi ze sobie wybierze i zadzwoni, jak dotej pory brak telefonu... taki okres ze bardzo ciezko z ogloszenia znalesc, jedyna szansa to z jakiegos polecenia czy cos :)

dzieki za pomoc :P

p.s te kontakty skad masz ? znaczy dodane jakos niedawno czy z przed miesiaca :) bo niewiem czy oplaca sie dzwonic :(

AdSenseLab - ide na ikf mam klase mistrzowska wiec wiesz :P nie bede sobie pod gorke robil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
p.s te kontakty skad masz ? znaczy dodane jakos niedawno czy z przed miesiaca :P bo niewiem czy oplaca sie dzwonic :)
Skopiuj jakies ogloszenie i wrzuc do google :P
AdSenseLab - ide na ikf mam klase mistrzowska wiec wiesz :P nie bede sobie pod gorke robil :(
Ostatnio kumpel mi opowiadal ze na ikfie jest jakis fajny koles od wioslarstwa :)
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he nawet o tym nie pomyslalem ... jakis zakrecony dzis chodze, a google ci wszystko powiem, co masz na mysli mowiac

"Ostatnio kumpel mi opowiadal ze na ikfie jest jakis fajny koles od wioslarstwa ??

edit: to sa z 26 z kontaktu .. a wiec wszystkie byly dzwonione i sa nieaktualne :) he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek będę na uczelni, tam często były ogłoszenia mieszkań do wynajęcia. Jak coś będzie dam znać.

A nie lepiej Ci wziąć akademik ?. Troche późno się za to zabrałeś, znajomi już w lipcu wpłacili zaliczki i mają.

A jeden znajomy ma nawet za free na Pomorzanach na Powstańców, opiekuje się starszą babcią w zamian za mieszkanie - warunek brak panienek. Coś za coś, opiekowanie polega na tym ze wracając z uczelni kupuje pieczywo gazetki, śmieci wyniesie.

Jak coś bedę wiedział dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bełdzio racja ja tez juz je znam a raczej numery, nieraz ludzie daja ogloszenie np na 5 dni i dzwoni sie do nich kilka razy, jakie to jest wkurzajace bo ciagle "nieaktualne"

nooo :-) z kumplem stwierdziliśmy, że nieaktualne powinny same znikać :-) ehhh kiedy będzie publicznie używany e-papier :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(091) 4394231 Zadzwoń pod ten numer, są to pokoje czy kawalerki dla studentów. Około 360 zł miesięcznie.

W kurierze szczecińskim piątkowym było ogłoszenie (to jest jakiś hotel w szczecinie nie pamietam nazwy ale zadzwoń) dowiedz się.

Gdybyś potrzebował nazwy i strony internetowej daj znać, poszperam i może uda mi się ponownie znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja tylko znalazłem ogłoszenie w gazecie. Nie znam hotelu jantar nie wiem nawet w której części miasta jest. Poprostu napisałem bo szukałes.

dzięki za poświęcenie :( a hotelik jest na Krzekowie hmm to chyba jeszcze jest Krzekowo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności