Skocz do zawartości

nalezy glosowac na LPR!


idolw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

BaRT: za przeproszeniem.. pierdolenie, głupie hasła każdy może rzucać, zresztą UPR już się sprzedaje, jak można startować razem z partią, która ma w swoim elektoracie neofaszystów

poza tym układ, LOL, jednak ludzie są podatni na telewizja i na to co głośno wykrzykują politycy... ja raczej słucham ekenomistów, tak jak w programowaniu nie tych co krzyczą, ale tych, którzy widzę, że podają rzeczowe argumenty dlaczego daną rzecz trzeba zmienić, czasem nawet trzeba więcej czasu wyłożyć, ale po czasie będą lepsze efekty :P

Popularny wpis na php devblog: mod rewrite. Ranking systemów, czyli wybierz darmowy cms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu dwóch lta o tym słychać nie było, nagle w ciągu tyodnia sobie przypomniał? Mam prawicowe poglądy, ale na tego idiotę i jego partię na pewno głosu nie oddam.

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżyć podatki, dać potrzebującym, wybudować mieszkania, drogi, stadiony, emerytura kiedy się chce, podwyżki i z kranów johnny walker :P

... a no i lato będzie cieplejsze :)

i to tyle z moich postulatów :) ... narazie ...

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program gospodarczy UPR nie zmienil sie od 18 lat, polega glownie na obnizeniu podatkow, nie ingerencji panstwa w polityke monetarna, zniesienie przymusowych ubezpieczen, ograniczeniu biurokracji.

Co więcej, przez te 18 lat UPR było już w Sejmie i Senacie, i co niespotykane w polskiej polityce udowodnilo ze jako jedyna partia realizuja swoj program (czy tam obietnice wyborcze jak kto woli:)

Wiecej informacji o programie UPR w pigulce: https://upr.polityczne.net/Polityczne_ABC_U...olityki_Realnej

na tej stronie mozna znalesc rowniez pelny program UPR i wiele innych informacji.

Tutaj bedzie sygnaturka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie wk...wia PiS daje kase najuboższym, becikowe, renty emerytury. Zamiast promować ludzi przedsiębiorczych, hodują sobie stada nierobów. Oglądałem jakiś program w Tv pokazywali jakąś 7 osobową rodzinę oboje rodzice nie pracują chociaż nie są jeszcze tak starzy - około 40 stki, utrzymują się z zasiłków. A ja płace podatki na ta bandę nierobów, rozumiem że są wypadki losowe itp. że któs nie może pracować ale zdrowi ludzie powinni się wziąć do pracy.

Ludzie zamiast wziąć się do roboty oczekują że PiS im da jakieś nowe renty, zapomogi, becikowe i jak stado baranów idą do urn. A pózniej siedzą w domu i czekają na kasę.

Ehhh... szkoda gadać.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś zasłyszałem coś takiego:

"biorąc pod uwagę obecnych kandydatów do parlamentu pójscie na wybory przypomina wyprawe do burdelu celem znalezienia żony"

Patrząc na to co kandyduje i ma szanse przekroczyć próg wyborczy, sam już nie wiem co jest mniejszym złem. Pewnie zacisne zęby, zagłosuje na lpr, a potem będę przemykał kanałami... Przez te wybory tylko mi się depresja pogłębi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ogladam tvn24 i gertych powiedzial "zniesc podatek PIT dla drbonych przedseibiorcow!"

ma moj glos :)

Buhaha :)

I co z tego, że tak powiedział? Różne głupoty już gadał, dziwię się, że ktoś jeszcze nie tylko w to wierzy.........

Ale to nie chodzi o to, że to Giertych powiedział ;) UPR z nimi startuje dlatego widzę światełko w tunelu ... Mój głos też mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności