Skocz do zawartości

nalezy glosowac na LPR!


idolw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
I tak nie będę na nich głosował. Złego sprzymierzeńca sobie znaleźli. A mieli juź mój prawie pewny głos.

Dla mnie to był raczej argument na tak. Choć fakt, początkowo budził moje obrzydzenie. Ale realnie spoglądając, gdyby startowali sami na pewno nie przekroczyli by progu 5%, głos na nich byłby właściwie głosem zmarnowanym. Póki pozostają poza parlamentem i nie pokazują ich na codzień w mediach nie mają szansy na samodzielne przebicie sie do parlamentu. Ale inaczej może to wyglądać jeżeli kilku ich przedstawicieli się w nim znajdzie. Dlatego rozumiem ten pragmatyzm, choć jest może troche niesmaczny (inna inszość, że musze przyznać, iż Giertych to nie jest głupi facet. Choć partie ma głupią:P). Zresztą po wyborach UPR nie zapowiada jakiejś wielkiej koalicji z LPR, zresztą nie mają zbyt wielu wspólnych postulatów programowych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zauważył przez te 18lat , że obojetnie kto by rządzil to jest wielki gó**o.

Władza zawsze będzie kusić do nadużyć, a że jest ja bardzo łatwo zdobyć , kłamstem, obłuda, i nadziejami to tak jest jak jest.

Większosć parti traktuje wyborców jako klientów czyli , wyborca jest po co żeby oddać głos.

Twoja władza jest złudna trwa moze kilka sekund kiedy skreślasz, głos póżniej nie masz żadnego wpływu na politykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez te 18 lat frekwencja była rzenująco niska.. (To raczej argument za tym, że niegłosowanie się nie sprawdza, a nie na odwrót.)

Przecież tym wszystkim oszołomom w naszym sejmie jest na ręke, że nie głosujecie! Czy pójdzie do wyborów 10 osób, czy 100tysięcy do podziału jest i tak pula 100%.

A jak większość do wyborów nie pójdzie tym lepiej - pójdą babcie od ojca rydzyka, pójdą menele którzy za głos dostaną obiecaną butelkę jabola i wybiorą za nas naszą przyszłość.

Przecież partie polityczne wiedzą, że nie ma po co zabiegać o różnych wykształciuchów, bo ich głos się nie liczy - oni i tak w większości nie idą do wyborów = nie rozliczają partii z realizacji programów.

Więc po co szykowac pod nich programy? Zbędny trud. Rywalizuje się o głosy ludzi z niższym wykształceniem, z mniejszych miejscowości , bo oni chodzą i głosują. I najstotniejszą kwestią w Polsce staje się dziadek w wermachcie.. Nie ma sie co dziwić.

A większość ludzi umywa ręce, bo przecież nie głosowali nie ich wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie i tak stracili trochę głosów ludzi którzy planowali na nich głosować...
Mojego nie stracili.

Głosowałem już na UPR wybierając UPRz (kto pamięta porozumienie UPR z Republikanami Religi?), głosowałem na PO wybierając ostatniego na liście kandydata z UPR, głosowałem już na PJKM wybierając UPR, teraz konsekwentnie wybierając UPR zagłosuję na listę LPR.

I o ile do tej pory głosowałem wyłącznie ideowo bez wiary w sukces, o tyle teraz mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zaskakującemu przemówieniu Mikkego przysłuchiwali się mieszkańcy Wrześni i politycy innych partii. Wśród nich obecna była działaczka partii kobiet, której towarzyszyła nastoletnia, poruszająca się na wózku inwalidzkim córka. Wzburzona słowami kandydata na posła kobieta, zażądała od lidera UPR, by ten powtórzył swoje słowa patrząc w oczy jej dziecku - pisze "Dziennik".

- I on to zrobił. Podszedł i powiedział tej biednej dziewczynce w twarz, że on swojego dziecka nie puści do klasy z dzieckiem niepełnosprawnym. Bo zarazi się niepełnosprawnością.

Matka dziewczynki zarzuciła Mikkemu, że "jest chory i zionie nienawiścią", ale polityka to nie zraziło. Według relacji gazety, miał odpowiedzieć: "To pani jest chora, bo jest pani zarażona śmiercią". Po chwili lider UPR ponownie podszedł do dziewczynki i zapytał, czy ćwiczy na lekcjach wychowania fizycznego.

- Przecież ty nie jesteś w stanie ćwiczyć na WF - powiedział Mikke według "Dziennika". Dziewczynka odpowiedziała mu, że daje sobie radę i ćwiczy. - Ale jak? Na wózku? - nie dawał za wygraną polityk.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności