Skocz do zawartości

nalezy glosowac na LPR!


idolw

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za LPR oraz PIS, jako, ze wychowalem sie w domu Katolickim o silnych patriotycznych korzeniach, postanowilem miec swoje zdanie i nie byc trendy... Dziwi mnie fakt, ze duzo osob popiera lewice, czyzby zapomnieli jak ich rodzice byli traktowanie (czyt. torturowani ) przez sluzby bezpieczenstwa..

No, Olejniczak, Błochowiak, najpewniej Kalisz (w końcu jest tak wysportowany że żal by było gdyby się marnował), Kwaśniewski, torturowali Twoich starych :)

Wychowałem się w domu w którym to w co wierzę było moją prywatną sprawą. Nie widzisz paraleli między ówczesną SB, a obecnym CBA + Ziobro? No, może rozmach mniejszy. Jeszcze...

Popieram lewicę, ee, poprawka - partię centrolewicową SLD/LiD dlatego, że nie chcę oszołomów i faszystów z PiSu i LPRu. A jeżeli ktoś jest na tyle głupi, że wierzy w twierdzenia Kaczyńskiego, jakoby SLD = PZPR, to radzę wziąść poprawkę na to, że pewnie większość działaczy PZPR (mając 40-50 lat w 1989 ile teraz mogą mieć?) jest już na emeryturze i ma gdzieś bierne prawo wyborcze.

Nie masz swojego zdania - masz zdanie Kaczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
SLD = PZPR, to radzę wziąść poprawkę na to, że pewnie większość działaczy PZPR (mając 40-50 lat w 1989 ile teraz mogą mieć?) jest już na emeryturze i ma gdzieś bierne prawo wyborcze.

A sztandarowa twaz lidu [ alkoholek ] to niby kto? opozycjonista? :)

Edit: A żebyś nie miał wątpliwości sprawdź biografie Borowskiego, Kalisza, Szmajdzińskiego, Senyszyn ...

88x31_en.png - semrush z trialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można mówić, że jak nie chcesz płacić zusu to nie płać. Nie jesteśmy w Stanach. U nas ten system jest całkowicie inaczej zbudowany, podobnie zresztą jak w całej europie.

Weź mi wytłumacz dlaczego muszę płacić, proszę. Jeśli system jest ch****y to zmieńmy system ;D

Po za tym, tą absolutną wolność można by było przecież przenieść na, np. kradzież - chcę to biorę, chcę i już. Tylko nie wiem po w tym przypadku były by potrzebne kary wymyślane przez JKM, np. publiczna chłosta?

Czyli jak dać ci wolność to od razu pójdziesz i będziesz kradł?:) Poza tym wszędzie są granice - nie popadajmy w skrajności w skrajność. Bądźcie wolni ale w granicach prawa.

A co do publicznej chłosty - śmiem podejrzewać, że kłamałeś gdy pisałeś że zainteresowałeś się głębiej wypowiedziami JKM :)

Dowodzisz tylko, że jesteś ekonomicznym ignorantem. Nie można tak po prostu zmienić systemu. Jeżeli przestaniemy płacić zus to skażemy armię emerytów na śmierć głodową. Po za tym wyobraź sobie sytuację, że urodziło Ci się dziecko z wadą serca. Nie jesteś ubezpieczony, więc patrzysz na powolną jego śmierć. Tego właśnie pragniesz?

Co do kary chłosty, to nie kto daje Ci prawo nazywać kogoś kłamcą. Tym bardziej, że nie do końca rozumiesz co jest napisane. Może JKM nigdy publicznie nie wyraził chęci przywrócenia tej kary, ale jego nowy sojusznik, Roman Wielki jak najbardziej był za chłostą: https://www.lprslask.iap.pl/?id=22304&location=f&msg=1&lang_id=PL ://https://www.lprslask.iap.pl/?id=2230...amp;lang_id=PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sztandarowa twaz lidu [ alkoholek ] to niby kto? opozycjonista? :)

Edit: A żebyś nie miał wątpliwości sprawdź biografie Borowskiego, Kalisza, Szmajdzińskiego, Senyszyn ...

Więc Twoim zdaniem działali w UB?

W PZPR byli różni ludzie i to, których było więcej u schyłku lat 80tych widać było po liczbie ofiar śmiertelnych w trakcie przemian i po okrągłym stole. W sporej części krajów satelickich i byłych republik ZSRR nie odbyło się to tak łagodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodzisz tylko, że jesteś ekonomicznym ignorantem. Nie można tak po prostu zmienić systemu. Jeżeli przestaniemy płacić zus to skażemy armię emerytów na śmierć głodową.
Idac dalej takim rozumowaniem to nie wiem jak to się zdarzyć mogło że ludzie w ogóle z drzew zeszli (apropos zmiany systemu). Nie rozumiem takiej bierności nawet intelektualnej, tak jest - tak być musi - nie można zmieniać system.

Poza tym trochę trzeba pomyśleć ehh.. Przecież oczywiste, że jak hipotetycznie w poniedziałek upr dostanie całą władzę to we wtorek ZUS zlikwiduje. Przecież tego się da zrobić od tak. Ale chodzi o jakąś dłuższą wizje. Po za tym niech sobie ZUS będzie, jak ludzie chcą to niech sobie na niego płacą. Tylko niech mnie do tego nie zmuszają.

Co do emerytów. To oni te składki przez te kilkadziesiąt lat płacili. Znaczy coś się z tymi pieniędzmi jednak stało. Ano państwo socjalistyczne za te ich pieniądze budowało szkoły, budowało szpitale czy inne huty na czarnoziemach. To niech teraz państwo sprywatyzuje to wszystko, sprzeda to co zbudowało - pieniądze dla emerytów się znajdą.

Po za tym wyobraź sobie sytuację, że urodziło Ci się dziecko z wadą serca. Nie jesteś ubezpieczony, więc patrzysz na powolną jego śmierć. Tego właśnie pragniesz?

Kto ci się zabrania ubezpieczyć? Ubezpiecz się i nie będziesz miał tego problemu. Tu nie chodzi o to, żeby się nie ubezpieczać tylko o to, że czy chcesz czy nie musisz płacić składki ubezpieczeniowe do jedynie słusznego państwowego ubezpieczyciela. Te pieniądze jak krew w piach...

Poza tym zakładam, że nawet największy matoł co tylko chodzi i dzieci robie nie martwiąc się o konsekwencje swoich czynów, jak urodzi mu się chore dziecko to nie siądzie i nie będzie patrzył jak umiera. Tylko będzie walczył o jego życie - nie wiem weźmie drugą prace, żeby go było stać na leczenie na rzęsach będzie chodził itp.

Co do chłosty to nie nazwałem cię kłamcą, nie znam Cię nawet :P Swoją drogą znam wypowiedzi nawet JKM o chłoście ale mniejsza o to. Logiczne są ale i tak by do ludzi nie dotarło. Poza tym ja tu nigdzie nie bronie LPR dla mnie to oszołomy ;) Ja popieram UPR, nie zamierzam głosować na lpr tylko na kandydatów upru startujących z jego list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą papką już po prostu rzygam, wolałbym zeby zginelo 10 tys ludzi ale zeby teraz byl spokoj a nie te same mordy na lewo i prawo

Gratuluję; więc uważasz, że każdego z byłych członków PZPR automatycznie dyskredytuje to że należał do partii, tak?

Co do tych samych mord - ze stron PiSu nie widać też zbyt wielu nowości od 89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPR zrezygnowała z używania wizerunku Janusza Korwin-Mikkego w kampanii wyborczej - twierdzi "Dziennik". Według gazety powodem decyzji jest wypowiedź polityka na temat nauki osób niepełnosprawnych w klasach integracyjnych.

Janusz Korwin-Mikke podczas prawyborów we Wrześni miał powiedzieć, że "w klasach integracynych dzieci zdrowe przejmują schorzenia od niepełnosprawnych" oraz obrazić matkę niepełnosprawnej dziewczynki. Polityk zaprzecza, że użył takich słów i twierdzi, że stał się obiektem negatywnej kampanii politycznej.

Byłego lidera Unii Polityki Realnej czeka też z tego powodu proces w trybie wyborczym. Wniosek do Sądu Okręgowego w Warszawie złożyła w tej sprawie Partia Kobiet.

GW

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPR zrezygnowała z używania wizerunku Janusza Korwin-Mikkego w kampanii wyborczej - twierdzi "Dziennik".

JKM złożył pozew przeciwko dziennikowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze, że w pisie czy innej parti są same nowości , jednak nic na ten temat nie wspominałem [ nie wiem nawet skąd to wziąłęś ] bo przecież to Ty usilnie próbujesz wmówić ze sld to nie pzpr2 , a niestety tak w rzeczy samej jest
Tą papką już po prostu rzygam, wolałbym zeby zginelo 10 tys ludzi ale zeby teraz byl spokoj a nie te same mordy na lewo i prawo

O SLD i PZPR rozmawiać z Tobą już nie zamierzam, bo albo nie rozumiesz tego co piszę, albo wcale tego nie czytasz ;)

W sumie walić to - przecież żyjemy w kraju Polan :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżyć podatki, dać potrzebującym, wybudować mieszkania, drogi, stadiony, emerytura kiedy się chce, podwyżki i z kranów johnny walker :placze:

... a no i lato będzie cieplejsze :D

i to tyle z moich postulatów :D ... narazie ...

Na prezydenta! :)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności