Skocz do zawartości

Czołowe miejsca na samych katalogach


lj2m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś strony które pozycjonowane przez same katalogi zajmują czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania google na frazę w miarę popularną? Jeśli tak proszę o podanie takich stron. Przyszedł mi akurat taki temat do głowy, gdyż jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jezeli strona posiada wartosciowe podstrony oraz caloksztalt jest dobrze zoptymalizowany, to na samych katalogach, oczywiscie Polskich katalogach mozesz wypozycjonowac strone pod slowo "Portal" w pieszwej dziesiatce... ( nie licze platnych katalogow ) Wystarczy rozsadek i sila woli.. Przydalaby :shout:sie domena ze stazem..

Pozdrawiam

Ps. Efekty osiagniesz po bardzo, bardzo dlugim czasie, ale jest to w 100% mozliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki z katalogów jeszcze coś znaczą, trzeba tylko wiedzieć jak te linki dobrze dodać. Nie sztuką jest odpalić addera, i dodawać na chybił trafił. Jezeli ktoś ma czas i chęci to systematycznym mądrym dodawaniem do katalogów wypozycjonuje średnio trudna frazę.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki z katalogów jeszcze coś znaczą, trzeba tylko wiedzieć jak te linki dobrze dodać. Nie sztuką jest odpalić addera, i dodawać na chybił trafił. Jezeli ktoś ma czas i chęci to systematycznym mądrym dodawaniem do katalogów wypozycjonuje średnio trudna frazę.

A jak je mądrze dodać? !!!

Zwykle na takie pytanie pada odpowiedź żeby poszukać, albo że "złotego sposobu" to nikt z branży nie zdradzi, żeby nie wspierać konkurencji. Ale konkretnej odpowiedzi na tym forum jeszcze się nie doszukałem, a prawidłowe dodawanie stron do katalogów to raczej nie ściśle strzeżona tajemnica czołówki branży, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Jarcow zaprzeczysz;>,fakt że teraz jest problem z katalogami.Piszę tu o doświadczeniach sprzed kilku miesięcy,strony dalej stoją wysoko.

Nie mówię, że nie da się pozycjonować przez katalogi, ale trudniejsze frazy muszę być jeszcze konkretnie podlinkowane. A tego nie osiągniesz po przez katalogi. Ja na katalogach w zeszłym roku wszedłem na top 2 i jestem tam do teraz dla średniej frazy, ale mam jeszcze kilka mocnych linków index-ów mocnych stronek. Mimo wszystko uważam, że katalogować warto, z tym, że ręcznie nie koniecznie. Chyba, że katalogi powyżej pr=4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności