Skocz do zawartości

Debata


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam się podobała debata Kaczyński vs Kwaśniewski?

Mnie rozbroiło:

Kacz: Jeśli będzie koalicja z PO, to na naszych zasadach.

Kwas: Tak... NA KOLANA, NA KOLANA! :P

Albo jak Kwaśniewski tłumaczył, że Kaczyński zakłada teze, myśli, że dla wszystkich jest oczywista, a nawet oczywista, oczywista.

I pod koniec debaty Kaczyński mówił, że oczywiste jest....

Na co Kwaśniewski dowalił: taa, oczywiste, oczywiste.

;p

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam żę Kwach wypadł mało dynamicznie i mało konkretnie gadał

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasniewski mógł się lepiej przyłożyć, ale fakt z tą oczywistą oczywistością ładnie kaczce pojechał.

Podobało mi się jak wymieniał mu ministrów i prezesów z PiSu przeciwko którym toczą się sprawy lub są podejrzani. Kaczyński chciał podkreślić że oni są właśnie bardzo uczciwi ( w domyśle ponieważ nawet swoich wsadzają ).

Paranoja.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałość.

Nic ciekawego nie padło. Te same ogólnikowe hasła co zawsze.

Tyle będzie z tego, że LiD zyska poparcia kosztem PO. I tak właśnie wielki działacz solidarnościowy wzmacnia tych z którymi najbardziej walczy dla swoich małych wojenek. Ale ciemny lud i tak to kupi. To mnie najbardziej dobija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży K wypadł ciekawiej ;) Oczywistą oczywistość już od bardzo dawna zauważam u małego k i ZZ (Zorro aka Zero) ;)

thenaturat zmień ta muchę bo mnie myli ;D Kiedyś sobie matryce rozwalę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu sonda "Kto wygrał debatę?"

https://www.tvn24.pl/1000538,1,1,sondy.html

Wiesz........ he..w tych sondach ludzie niestety głosują na tego co lubią.

Od Kwacha oczekiwałem czegoś więcej

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu sonda "Kto wygrał debatę?"

https://www.tvn24.pl/1000538,1,1,sondy.html

Wiesz........ he..w tych sondach ludzie niestety głosują na tego co lubią.

Od Kwacha oczekiwałem czegoś więcej

Podpisuję się pod tym. Szczerze mówiąc powiedziałbym nawet, że Kaczor wypadł lepiej, pewniej. Kwach go próbował "szturchać", ale nie szło mu. Miałem wrażenie, że czego by nie powiedział Kwach, to Kaczor i tak znajdzie dobrą wymówkę i tak generalnie przebiegała ta debata. Kwachu zaskoczył na minus. Swoją drogą też przesadzał, bo za SLD był taki sam pierdzielnik jak teraz, pełno afer, kto pamięta ten wie. Po tej debacie przynajmniej wiem, że gdyby mi cokolwiek do łba strzeliło, żeby nie zagłosować na PO, to teraz już wiem, że na pewno nie będzie to LiD (o Pisie nie wspomnę). Tylko PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debata bardzo wyrównana, generalnie ciężko powiedzieć kto wygrał. Mozna się tylko domyśleć kto na tej debacie KvsK dobrze wyszedł i tu wbrew wszystkiemu stawiam na Tuska.

Widać było że i Kaczynski i Kwaśniewski nic nowego do powiedzienia nie mieli, prócz podkreślenia podziałów Polski i wytkniecia sobie wzajemnie kilku afer. Podświadomie już każdy widzial tych dwóch Panów razem dlatego też zyskał Tusk, tym bardziej że co odsunęli go ? :rotfl: ... ostatnio więcej się mówi właśnie o tym jakoby Tusk został odsunięty niż o samej debacie.

Zobacz tuning i drifting w Ultime.pl.

Najlepsze Strony internetowe, nie czekaj sprawdź już dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nalezy oczekiwac, ze pojawi sie spot Platformersow, w ktorym na poczatku pokazuja usmiechnietego Jaro, zza kadru pada "Mordo Ty moja!" i zblizenie na Kwacha po czym pokazanie obydwu w debacie telewizyjne na wspolnym ujeciu (najlepiej jak sobie podaja rece) i na koncu Kaczor Donald:

"Tak rodzi sie uklad! My nie chcemy ukladow! NIe potrzebujemy ani Kwacha, ani Jara, tym bardzej w duecie!"

he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności