Skocz do zawartości

Policja w firmie


Jędrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem właśnie wizytę Policji w firmie w związku z zakupem oprogramowania na Allegro.

Nakaz przeszukania itp.

W sumie bardzo mili ale stres był.

Prowadzą dochodzenie (właściwie zbierają dowody) w sprawie użytkownika roman_lautur. Kupiłem u niego w lutym Office'a 2000 Std BOX. Ponieważ to wersja BOX to niczego mi nie zabrali. Szukają głównie Windowsów sprzedawanych przez tego jegomościa.

Jeśli ktoś u niego kupował to niech się spodziewa wizyty. Lepiej od razu przygotować płyty, książeczki, klucze, faktury itp. żeby za dużo nie szukali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej od razu przygotować płyty, książeczki, klucze, faktury itp. żeby za dużo nie szukali.

Bo znajdą coś innego ? ^_^

Na allegro nie kupuje sie oprogramowania. Teraz już to wiesz a może i inni sie nauczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, przesadzacie, ja wszystkie programy mam z allegro z Windowsem wlacznie. Cena troche nizsza niz sklepowa, do kazdego dostalem FV, mam pewnosc, ze pochodza z legalnego zrodla, to sa normalne sklepy :soczek:

Oczywiscie jak sie kupuje od prywatnego usera a nie od firmy to lepiej na gieldzie kupic albo od kolegi przegrac :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf :)

Nawet jak sie nie ma nic na sumieniu to nie znaczy ze inni nie znajdą czegoś co nie jest zgodne z prawem.

Kwestia tylko poszukania i najlepiej zacząć od komputera :soczek:

A nawet jak komputer wyglada na OK to mozna go wziąć do ekspertyzy, i jak nie masz kopii zapasowej a miałeś wszystkie dane na kompie

to trochę może zablokowac prace firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciesz się, ptaszki ćwierkają że jutro o szóstej masz mieć trzy kontrole. ;-)

Che, che - o 6 rano to by mogli do mnie nawet strzelac i i tak bym sie nie obudzil ;)

Ogolnie koles ma problem, duuuzy problem. Co on sobie wogole myslal ? Ze bedzie drukowal piraty w piwnicy i nikt sie nie polapie ? ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności