Skocz do zawartości

uwaga na tego Pana


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

Lok wiesz ja podchodze tak do tego, może dlatego że jeszcze nigdy się nie przejechałem na większą kasę.

Ale jeżeli któs specjalnie wali w ch... to już nieuczciwe. Nie brałbym tu pod uwagę braku kontaktu przez kilka dni ponieważ jakiś wyjazd każdemu się może zdażyć.

Jeżeli jednak specjalnie sprzedał ci lipne linki to masz prawo się denerwować.

Inna sprawa że pokemony nieraz w dobrej wierze sprzedają różne linki/usługi i takie tam nie mając pojęcia że to lipa. Dlatego przed zakupem czego kolwiek zawsze proszę o adresy, próbki itp.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wyjasnione...wiesz chodzi mi o to ze domena ma 5 lat pr np. 4 a malo linkow w googlu.... sprwadzalem yahoo i jest w sumie okej...ale mimo wszystko wydaje mi sie,ze taki dzial by sie przydal...moze za bardzo sie unioslem...ale pare razy przejechalem sie ,szczegolnie na allegro.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dwa słowa wyjaśnienia.

Linki wstawiłem zgodnie z umową. Co dwa dni jeden począwszy od dnia wpłaty. Moje jedyne "oszustwo" to fakt iż nie poinformowałem o tym osoby zainteresowanej. Bywają jednak różne sytuacje , po prostu byłem tak zabiegany iż zapomniałem o napisaniu tych kilku słów.

wydaje mi sie ze pr-y sa nabite sztucznie
Trochę pochopna teza ... przez 5 lat sztucznie dałoby rade nabic troche wiecej niz 4/10.

Poza tym , przeciez podałem Ci adresy stron. Nie kupowałeś "kota w worku" Nie uzywam żadnych skryptów zawyżających ten wskaźnik , nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tą sztucznością.

CHOCIAZ PO GLEBSZYM PRZEJRZENIU MAJA SLABA MOC

Więc tymbardziej nie rozumiem dlaczego chcesz je miec na kolejny miesiąc ??

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzynek wszystko zostalo wyjasnione,co do pr-ow... to dziwne jest ze w google,nie widac zadnych ale dalo sie to sprawdzic inaczej,napisalem ze nie bylo kontaktu,a linki dopiero dzisiaj zauwazylem ze byly dodane,fakt nie poinformowales mnie,napisalem ze jezeli linki dadza oczekiwany efekt to wezme na kolejny miesiac,poza tym nie nazwalem Cie oszustem tylko zdenerwowalem sie ze nie bylo zadnego kontaktu,chyba za duzo allegro:)

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu bez bicia przyznaje, że nie przeczytałem całego tematu, ale chciałem sie odnieść do pierwszych postów i tego, że przez 3 dni autor tematu nie miał kontaktu z Lok'iem w związku z czym ten stwierdził, że jest krętaczem.

Jak pisałem w innym temacie byłem ostatnio w szpitalu, dokładnie 27 dni i na nieszczęście dzień przez położeniem się w szpitalu sprzedałem pkt e-weblink, miałem sprzedać na 2 raty. Pierwsza paczka była sprzedana, a druga miała być za kilka dni po wpłacie na konto. I co mógł pomyśleć o mnie kontrahent? Przelał pieniądze, a tu jeden, drugi, dziesiąty, dwudziesty dzień nie ma kontaktu. Też mógł powiedzieć, że jestem "krętaczem" i pojechać po mnie na forum.

Jeżeli chcesz się bawić w dobrego strażnika to kupuj na allegro, otrzymasz wtedy takie dane jak nr. telefonu. Wtedy wystarczy zadzwonić i dowiedzieć się co i jak.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu bez bicia przyznaje, że nie przeczytałem całego tematu, ale chciałem sie odnieść do pierwszych postów i tego, że przez 3 dni autor tematu nie miał kontaktu z Lok'iem w związku z czym ten stwierdził, że jest krętaczem.

Będzie bicie, bo autorem tematu jest Lok ;)

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności