Skocz do zawartości

budowa własnego małego zaplecza


junki

Rekomendowane odpowiedzi

ja na stronie mam okolo 500 podstron na dane slowo, oczywiscie wartosciowe podstrony recznie robione, poniewaz podstrony zapewniaja u mnie 70 wejsc wiec warto, jednak kilka podstron to zbyt malo.. Polecam rowniez blogi na wordpress, tam mozesz zastosowac linki w tekscie.. Kilka takich wlasnych blogow np pr6 to swietne zaplecze dla Twojej strony, ja pozycjonowalbym wlasnie w ten sposob + adder..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na stronie mam okolo 500 podstron na dane slowo, oczywiscie wartosciowe podstrony recznie robione, poniewaz podstrony zapewniaja u mnie 70 wejsc wiec warto, jednak kilka podstron to zbyt malo.. Polecam rowniez blogi na wordpress, tam mozesz zastosowac linki w tekscie.. Kilka takich wlasnych blogow np pr6 to swietne zaplecze dla Twojej strony, ja pozycjonowalbym wlasnie w ten sposob + adder..

a mógłbyś podesłać linka do takich blogów, ja znajduje same badziewie.

Prezent na wieczór panieński

koszulka z imieniem fajny prezent na dzień chłopaka

ołówki, ołowki reklamowe, ołówki grawerowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli masz co inwestować, to lepiej na domenie, której będziesz do czegoś później używał, albo tylko wydaje Ci się, że będziesz ;)

hehe święte słowa już 2 rok trzymam 10 domen i co chwile sobie wmawiam że sie nimi zajme aż w końcu wpadłem na pomysł jaki tu opisałem.

jeżeli katalog moze być postawiony na subdomenie to na domenie będe miał strone tematyczną ;)

Prezent na wieczór panieński

koszulka z imieniem fajny prezent na dzień chłopaka

ołówki, ołowki reklamowe, ołówki grawerowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności