Skocz do zawartości

Wartosc domeny europejskiej eu dla google.


MaKLeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie !

Już dość długo nie zajmowałem sie pozycjonowaniem i tworzeniem stron. Aktualnie dostałem poproszony przez znajomego o pomoc. I niestety trafiłem na pewien problem.

W segmencie, w którym działa znajomy wszystkie domeny które by odpowiadały ( .pl , .com.pl ) są już zarejestrowane. I ty zwracam sie z prośbą do już obeznanych pozycjonerów.

Z tego co zostało wolnego nie ma zbyt dużego wyboru. Pozostały domeny następujące: .EU, .NET, .ORG, .net.pl, org.pl , która z tych domen waszym zdaniem ma najlepszą wartość dla google ?

Za wszelkie sugestię z góry dzięki.

Szukałem pod kontem domen eu na forum ale podobnego topiku nie znalazłem. Zatem jeżeli coś pominąłem to z góry sorry.

Pozdrawiam!

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*.google te domeny mają największą wartość dla google ;) później *.gov, *.edu ...

Z tych co podałeś wszystkie są równe, choć 2 ostatnie są subdomenami (pl)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od firmy.

co lepsze php.net czy php.com

co lepsze optymalizacja.com czy optymalizacja.net?

przemo.org czy przemo.net

onet.net czy onet.eu?

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona będzie dotyczyła sprzedaży nieruchomości zatem nie mieści się w założeniach dla których została stworzona domena .Net czy .org. Dlatego pytam jaką wartość ma domena EU i NET w porównaniu do innych domen. Bo jeżeli w pozycjonowaniu nie ma to większego znaczenia i obie te domeny pozycjonują sie ładnie to skusze sie na NET lub EU.

Pozdrawiam i dzięki za włączenie sie do dyskusji :)

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google tylko preferuje domeny *.gov i *.edu z tego co mi wiadomo. Ale nie w pozycjonowaniu (że strona z końcówką .*edu jest wyżej niż np. z *.pl) tylko w banowaniu, spam na edu będzie się dłużej trzymał.

W tym przypadku chyba tylko odpowiednią domeną będzie eu.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności