Skocz do zawartości

TOP 5 - TOP 1 jaka cena ?


spec_u

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się szukać posta na forum gdzie wyczytałem coś takiego ale przykładowo na szybko znalazłem w książce Pawła Kubisa "Marketing w Google" str.229

"Pisemnej gwarancji na to, że nasza strona nie zostanie ukarana w wyniku działań,

jakie zostaną zrealizowane przez firmę pozycjonującą. W przypadku ukarania/usunięcia strony z indexu Google firma pozycjonująca powinna zapłacić odszkodowanie i zrównoważyć straty z tego tytułu"

Nie wiem jak wy ja tam nie daję takiej gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy sam Kobis daje taka gwarancje

aha zapomnialem ze on tylko ksiazke pisal

:/

Mozna tez w umowie napisac

pkt ktorys tam. "Firma pozycjonujace nie bierze odpowiedzialnosci za zmiany wynikle w algorytmie wyszukiwarki Google oraz zmian wyniklych z tego faktu (filtry,bany i inne duperele)."

Kwestia tylko kto taka umowe podpisze?

Jednym slowem kto co gwarantuje to juz jego sprawa, ja odpowiedzialnosci za Google nigdy na siebie nie wezme, filtr tak naprawde mozna dostac za byle co i byle kiedy.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem kto co gwarantuje to juz jego sprawa, ja odpowiedzialnosci za Google nigdy na siebie nie wezme, filtr tak naprawde mozna dostac za byle co i byle kiedy.

Dokładnie. Można go też teoretycznie zafundować jakiejś świeżej stronie. Bierzesz taką domenę do pozycjonowania, a Twoja konkurencja ładuje na nią tysiące linków i filtr załatwiony. I co wtedy? Płacić odszkodowanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomen i tak naprawdę to o czym piszesz to jest między innymi dla mnie najczarniejsza strona SEO i do tego trzeba mieć charakter.

Ja tego w życiu bym nie zrobił (nie mówię że ty robisz) ale zawsze trzeba pomyśleć że "bumerang może wrócić" ktoś tą samą minę może podłożyć Tobie, także dla mnie nawet nie powinno się pisać takich rzeczy bo małolaty podłapią i .....

Ale ogólnie masz rację i po tym tekście książka do pieca (tylko muszę go gdzieś poszukać bo nie posiadam :piwo: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wydał ksiazkę napisał stek bzdur o zawieraniu umów z klientami... i ktoś się na niego powołuje - słowem genialne....

To ja napisze jak zrobiś w du**ę firme seo, która zobowiązala się nam zapłacic odszkodowanie w razie usunięcia strony...

Na podstronie x (lub jeszcze lepiej na stronie głównej) umieszczamy kilo spamu w divie style display none.

Następnie zgłaszamy sie do google -koniecznie przez zalogowanego usera - otrzymujemy mail z ostrzezeniem- ignorujemy

go i wylatujemy na min 30 dni ...

dochodzimy prAW z firmą seo - pełny zwrot kosztów np z całego roku... wytaczamy proces sądowy (firmy krzak co podpisuje takie warunki umowy nie stać na proces :D ) i mówimy im papa - sami kupujemy nową domenę lub czekamy aż wróci do indexu.

Proszę o przyklejenie albo stworzenie działu jak oszukać firmę seo krzak - chętnie opisze tam kilka naprawde skutecznych technik :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQQry, dzięki za merytoryczną odpowiedz :*

Btw nie jestem pro SEO masterem, pozycjonowałem tylko własne strony, nie zajmuje sie tym zawodowo a mój "klient" to znajomy, dlatego założyłem ten topic bo nie mam pojęcia jakie stawki oferuja pro i nie chce wyskoczyć z ceną z kosmosu ale też nie zamierzam pracowac charytatywnie :D

Więc nie wiem co jest dziwne w tym temacie ? jak kilka osób które zna sie na rzeczy poda mi w przyblizeniu ich stawki to chyba nic sie nie stanie ?, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poda. jesli to znajomy weż po stówce od frazy :D na waciki bedziesz miał :(

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw nie jestem pro SEO masterem, pozycjonowałem tylko własne strony, nie zajmuje sie tym zawodowo a mój "klient" to znajomy, dlatego założyłem ten topic bo nie mam pojęcia jakie stawki oferuja pro i nie chce wyskoczyć z ceną z kosmosu ale też nie zamierzam pracowac charytatywnie :(

A tak szczerze co ci da informacja, że niszowe frazy mogę robić od 20zł za 10 pozycję do 50 za pierwszą ??.

Ja uważam, że nic - mimo, że robię taką wycenę bez szczegółów przypadku nie poznasz całego przedsięwzięcia. W przypadku dużej strony mocnych fraz wymuszających mocne indeksowanie i zoptymalizowanej treści niszówki można zrobić jeszcze taniej, co nie zmienia faktu, że koszt całej umowy może oscylować wokoło 10K :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pisemnej gwarancji na to, że nasza strona nie zostanie ukarana w wyniku działań,

jakie zostaną zrealizowane przez firmę pozycjonującą. W przypadku ukarania/usunięcia strony z indexu Google firma pozycjonująca powinna zapłacić odszkodowanie i zrównoważyć straty z tego tytułu"

Rozważania teoretyków - ponieważ tutaj firma pozycjonująca odpowiada za nie swoje działania - de facto zapist taki staje się to ubezpieczeniem, które po pierwsze nie należy do domeny pozycjonerów, po wtóre chyba trzeba mieć na to jakaś koncesję po trzecie od tego są firmy ubezpieczające.

Ja wiedząc, że nie robię nic co mogłoby zaszkodzić stronie jaestem gotów podpisać takie klauzulę, przy czym zwykła umowa powiedzmy na 1500zł/miesiąc z taką klauzulą kosztowały by około 8000 zł - taki jest koszt ubezpieczenia - ale PZU może robi to taniej ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretyk może sobie pisać o gwarancjach i odszkodowaniach co mu strzeli do łba inną sprawą jest to, że teoretyk jak umieszcza takie bzdury w książce to jest już to bardzo niebezpieczne bo sugeruje pełną odpowiedzialność firmy SEO za usługe a wszyscy wiemy , że jest zbyt dużo elementów niezależnych od działań firmy. Nie mówię o firmach stosujących niebezpieczne tricki dające podstawę do roszczeń w przypadku wypadu witryny z serpów.

MRTN trochę zaniżył koszty ubezpieczenia :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale tak to tylko w Erze a nie PZU :blink:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności