Skocz do zawartości

Wytlumaczcie mi...


stoq

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego zależy Pagerank? Oka jak narazie to wiem tylko tyle, że ma to związek z contentem, ilością i jakoscią podstron. Czy ktoś mógłby mi udzielić jakiś bardziej szczegółowych informacji? Czy PR zależy od ruchu na stronie? Czy zależy od BL do strony? Czy warto jest w celu zdobycia większego PR zwiększać objętość serwisu? Czy można użyć jakiegoś generatora śmietników budującego text poprawny gramatycznie ale bezsensowny?

Czy jeśli umieszczacie linki pozycjonujące to robicie to na jak najwiekszej ilości podstron? Jak ma sie moc pozycjonująca zbioru linków z tej samej domeny do jednego linku z tej domeny?

pozdro

czym są funkcje trygonometryczne i jak ich używać?

jakimi prawami rządzi się geometria na płaszczyźnie i w przestrzeni?

jak zruzumieć wielomiany i rozwiązywać zadania w ich zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to powiedzcie pod jaka fraza moge oczekiwac ze cos znajde bo probowalemm roznych i same smieci znajdywalem. wiec... nie szukanie nie jest mi obce

czym są funkcje trygonometryczne i jak ich używać?

jakimi prawami rządzi się geometria na płaszczyźnie i w przestrzeni?

jak zruzumieć wielomiany i rozwiązywać zadania w ich zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to powiedzcie pod jaka fraza moge oczekiwac ze cos znajde bo probowalemm roznych i same smieci znajdywalem. wiec... nie szukanie nie jest mi obce

Wpisz w google "co to jest pagerank", "od czego zależy pagerank" itp. No przeciez tak jest łatwiej niż pytać na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności