Skocz do zawartości

Jak to sprawdzić


sirkus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym dziale napisałem i dobrym forum, ale podejrzewam że większość z was będzie mi wstanie mi pomóc i udzielić odpowiedzi :)

Tzn chodzi mi o to czy jest jakieś narzędzie lub sposób jak sprawdzić to, jakie linki otwierają się po wejściu na daną stronę. Bo np ktoś na stronkę wstawił jakiegoś iframa ukrytego i odpala mi się kilkanaście stron, bo widze to w dolnym lewym pasku przegladarki a nie wiem jakie to strony (za szybko i za długie adresy)a bardzo mnie to ciekawi. Lub drugi przypadek do którego jest mi to potrzebne gdy podczas zatwierdzania formularza chce wiedzieć jak wyglądają linki przekazywane przez ten formularz bo po kodzie nie mogę dość do ładu bo wszystko jest przekazywane z funkcji do funkcji itd a myśle że sam link zaspokoił by moją ciekawość i potrzeby :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności