Skocz do zawartości

Zarządzanie zasobami ludzkimi


DreamStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam pytanie do osób prowadzących swoje małe/wielkie biznesy. W jaki sposób ogarniacie dziesiątki lub setki osób z którymi współpracujecie?.

Ja w obecnej chwili tracę mnóstwo czasu na samo odgrzebywanie mail w wypadku powrotu do starej sprawy. Przy poważniejszych projektach używam https://www.mantisbt.org/ jednak nie nadaje się ten soft do zarządzania prostymi projektami takimi jak: 10 osób od katalogowania ręcznego, 40 osób od pisania treści na stronę itp.

Jeśli ktoś używa softu darmowego/płatnego/własnego proszę podać link/cenę/opcje jakie zawiera taki soft.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięcie poczty to pikuś, należy tylko zabrać się do tego odpowiednio. Podstawa to dobre filtry wiadomości, ustawienie sobie wątków piorytetowania wiadomości i stosowanie się do nich. W Evolution dodatkowo sprawę ułatwiają wirtualne foldery, nie wiem jak to wygląda w przypadku innych klientów poczty. No i IMAP jeśli odbierasz pocztę na więcej niż jednym komputerze.

Jeśli zaś chodzi o software do zarządzania pracą w grupie, pracą nad projektami oraz przydzielanie tasków - polecam opensourcowy dotProject.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności