Skocz do zawartości

nowa domena, czy można od razu dużo treści


bober0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Znajoma poprosiła mnie o zrobienie bloga, gdzie mogłaby wrzucać wszystkie swoje recenzje.

Jest redaktorka i ma troche tekstów w szufladzie, część z nich została już opublikowana w o2.pl i onet.pl

W sumie tekstów jest ok 500.

Czy mogę wrzucić je od razu na nową domenę czy lepiej po troche?

Czy jeśli google trafi na nową stroną z dużą ilością treści to nie potraktuje tego jakoś dziwnie (negatywnie)?

234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzą przeciwwskazań. Postawiłem parę serwisów z dużą ilością treści i nie widziałem skutków ubocznych.

Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze jedną sprawę.

Chce pozycjonować się na frazę "fajna fraza".

Czy lepiej zeby strona docelowa była na subdomenie (https://fajna-fraza.domena.pl) czy

na podstronie (https://www.domena.pl/fajna-fraza/) ?

234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za rady.

Mam znajomego który ostro uczestniczy w jednym forum.

Moge go poprosić, ale za pare piw wrzucił sobie stopkę

do moich serwisów.

Problem jest jednak taki, że on używa tylko jednego forum,

które jest w jednej domenie.

Czy to ma sens, bo będzie wtedy 200 czy wiecej linków o tym samym tytule z tej samej domeny.

Czy google nie potraktuje tego jak jeden link, bo ciagle z jednej domeny?

234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko uważałbym trochę z tymi tekstami, które już były gdzieś publikowane.
Myślę, że to nie problem: G wybiera najmocniejsza, a nie najstarsza (też nie wiem, co to znaczy dla G, ale DC w tym kierunku nie musze być problemem w cale).

PS: Żeby nie było tylko puste słowa:

G od kilka dnia ma na poz. 1 chamskie, 100% kopie mojej strony - oryginal wyleciał do 50+ - i było nr. 1 więciej niż rok (powiedzmy 350 z 365 dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności